شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمین گیر شدن باند سارقان مسلح در الشتر

فرمانده انتظامی استان از انهدام و دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در شهرستان “سلسله” خبرداد.

نسیم دلفان – به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “یحیی الهی” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ورود ۳ نفر سارق مسلح نقاب دار به داخل یک واحد آپارتمان مسکونی در محله ای اطراف شهر “سلسله” بلافصله تیم های عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی افزود: به محض حضور ماموران در صحنه، سارقان با یک دستگاه خودروی پراید به شماره معلوم اقدام به فرار می نمایند که پس از استعلام مشخص شد پلاک خودرو مربوط به یک دستگاه ساینا بوده که توسط سارقان سرقت شده است.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: پس از تعقیب و گریز، سارقان اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می کنند که ماموران با رعایت قانون و در یک اقدام متقابل و مقتدرانه سارقان را زمین گیر و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی استان با اشاره به اینکه احدی از سارقان مسلح مجروح که پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند، خاطر نشان کرد: خودروی سارقان توقیف و در بازرسی از آن یک قبضه سلاح به همراه مقادیری فشنگ کشف شده است و همگی دارای سوابق معتدد کیفری می باشند.

سردار الهی در پایان تصریح کرد: از آنجایی که آرامش و امنیت عمومی مردم خط قرمز پلیس است، چنانچه افرادی به هر نحو بخواهند مخل آسایش و امنیت مردم شوند پلیس مقتدرانه و با قاطعیت آنان برخورد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *