رییس اداره ورزش و جوانان دلفان از ممنوعیت فعالیت در اماکن ورزشی این شهرستان تا اطلاع ثانوی خبر داد

مسلم یوسفی در جلسه‌ای با حضور هیات و باشگاه‌های بدنسازی شهرستان دلفان با موضوع ابلاغ دستورالعمل های بهداشتی در فضاهای بسته ؛ از تعطیلی اماکن ورزشی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

نسیم دلفان – در این جلسه که امروز ۱۳ مردادماه برگزار گردید؛ رییس اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه متاسفانه ورزش شهرستان به ویژه باشگاه‌های خصوصی در مدت گسترش و اپیدمی بیماری کرونا خسارت های زیادی متحمل شده اند، ضمن تشکر و قدردانی از همکاری کلیه مدیران باشگاه ها ورزشی افزود: با توجه به وضعیت اضطراری و افزایش شدت پیک کرونا در سطح استان و شهرستان لازم است آمادگی بیشتری در مقابله با بیماری کرونا داشته باشیم.

وی رعایت پروتکل های بهداشتی و تعطیلی اماکن بدنسازی و باشگاه‌ها را تا اطلاع ثانوی پیرو مصوبات ستاد کرونا لازم دانسته و بیان کرد: با وجود اینکه بیشترین همکاری از جانب مدیران باشگاه‌های شهرستان بعمل امده است شایسته است تا بهبود شرایط و کاهش اوج بیماری همکاری لازم بعمل آید.
در این جلسه مقرر شد باشگاه‌هایی که اهتمام جدی نسبت به رعایت دستورالعمل ها در وضعیت قرمز کرونایی دارند با اولویت باشگاههای دارای مجوز و پروانه فعالیت که در جلسه حضور دارند جهت دریافت تسهیلات معرفی شوند.

در پایان به مدیران باشگاه‌های حاضر در جلسه پک یا بسته اهدا گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.