رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان : رسانه‌ها باید تمام توان خود را برای حضور حداکثری در انتخابات بکار گیرند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان با تشکر از رسانه های فعال در سطح شهرستان که در توسعه و آگاهی سازی نقش بسیار سازنده ای داشته اند ضمن قدردانی از این عزیزان انتظار می رود که یک بار دیگر تمام توان خود را برای حضور حداکثری در انتخابات را بکار گیرند.
🔸چرا فعالان فضای مجازی در افزایش مشارکت مردم و تحقق برگزاری انتخابات هوشمندانه و سالم نقشی موثر دارند.

🔹وی با بیان این که نباید نسبت به فضای مجازی با توجه به گستردگی زیاد آن بی تفاوت بود گفت برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی باید از هر ظرفیت و فرصتی استفاده کرد تا بتوان یک بار دیگر شکوه و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

🔹وی گفت. از فضای مجازی به علت بالا بودن شمار مخاطبان آن به عنوان یک فرصت و ظرفیت ویژه یاد کرد وبیان نمود از این ظرفیت می توان در زمینه مشارکت حداکثری مردم، اطلاع رسانی و ایجاد فضای شور و نشاط انتخاباتی بهره گرفت که البته همه فعالیتهای فضای مجازی باید در چارچوب قانون باشد.
🔹دبیر شورای فرهنگ عمومی دلفان افزود : در این موقعیت حساس که دشمنان به دنبال کمرنگ نشان دادن حضور مردم کشور ما در این عرصه تاریخی و بین المللی هستند همه ما در هر مقام و جایگاهی هستیم وظیفه داریم با پایبندی به قانون و اصول اخلاقی در جهت رقم زدن انتخاباتی ماندگار و تاریخی گام برداریم.

🔹رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان گفت؛ این که دشمنان به دنبال این هستند که ملت ایران اسلامی را از حضور در پای صندوقهای رای دلسرد کنند گفت: دشمنان از سالها قبل با دروغ پردازی و شایعه به دنبال این بوده اند که مردم ایران اسلامی را نسبت به انتخابات پیش رو دلسرد کنند تا عنصر امید از مردم گرفته شود.
🔹نوری زاده افزود: ایجاد تفرقه و اختلاف در بین اقوام و مذاهب مختلف از دیگر اهداف شوم و پلید دشمنان در این برهه است و همه ما باید با اتحاد، وحدت و انسجام همیشگی خود یک بار دیگر اقتدار و صلابت ایران اسلامی را رقم بزنیم.

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی واداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.