جمعه , ۴ خرداد ۱۴۰۳

روی کاغذ یک، صفر به نفع ابراهیمی / حذف رقیب اصلی نماینده توسط هیات اجرایی سلسله و دلفان

 

شنیده‌های موثق حکایت از عدم احراز یکی از کاندیداهای مطرح الشتری توسط هیئت اجرایی انتخابات مجلس دوازدهم سلسله و دلفان دارد.

نسیم دلفان – این خبر البته چنانچه تا پایان وقت قانونی احراز صلاحیت کاندیداها در استان و کشور دستخوش تغییر و تحولاتی نشود موجب خوشحالی ابراهیمی و طرفدارنش خواهد شد.

هرچند جو کلی الشتر و مخصوصا نورآباد نسبت به آقای ابراهیمی بخاطر عملکرد پرحاشیه اش جو مساعدی نیست اما این مطلب (حذف رقیب اصلی در الشتر) در واقع می‌تواند مستمسکی برای سیاست‌بازان ستاد انتخاباتی نماینده فعلی یعنی آقای ابراهیمی شده و روی آن مانور بزنند که کفه به نفع وی سنگین‌تر است.

البته مطلب دیگری که در این میان می‌تواند در دستور کار آقایان قرار گیرد این است که تلاشی برای دلسرد کردن مردم دلفان جهت حضور در پای صندوق آرا صورت پذیرد. به عبارتی هرچه حضور مردم دلفان در انتخابات کمرنگ تر باشد، وزن کاندیداهای دلفانی در برابر ابراهیمی کمتر خواهد شد؛ اتفاقی که متاسفانه دور قبل شاهد آن بودیم. در حالی که میزان مشارکت مردم الشتر در انتخابات مجلس یازدهم نزدیک به ۱۰۰ درصد بود، این میزان مشارکت در دلفان کمتر از ۵۰ درصد بود. حال چه اتفاقات نامبارکی افتاد که چنین شد، بماند که بعدها بصورت مستند و مفصل به بررسی و بازگویی آن خواهیم پرداخت.

به نظر می‌رسد بایستی همه دست‌اندرکاران سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دلفان مخصوصا رسانه‌ها با گوشزد کردن این واقعیت، مردم دلفان را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق نمایند.

صد البته بایستی ماند و نظاره‌گر این موضوع بود که تا پایان بررسی صلاحیت کاندیداها چه اتفاقی خواهد افتاد و در صورت ادامه این وضع، عکس العمل طرفداران کاندید عدم احراز شده در الشتر که تعدادشان هم کم نیست نسبت به این موضوع چه خواهد بود؛ چراکه این موضوع می‌تواند همچون یک شمشیر دو لبه لَه یا علیه ابراهیمی باشد. فعلا اول راهیم و خیلی زمان مانده تا ابراز نظر کردن در مورد فضای پیش روی انتخابات.

♦ برخی از مخاطبان ما با ارسال پیامی هایی نوشتند حذف رقیب ابراهیمی در الشتر و تایید شدن دو رقیب اصلی در دلفان برای شکستن رای های همدیگر ، همان پیش بینی بود که فعالان فضای مجازی شهرستان در مورد مهره چینی نماینده در هیات اجرایی داشتند و اکنون نتیجه اش را نیز گرفت ، البته نسیم دلفان این نظریه را تایید یا تکذیب نمی کند اما به هر حال خروجی عملکرد فعلی هیات اجرایی همان چیزی را نشان می دهد که مردم بازگو میکنند!!!

♦ خداوند بر اعمال همه ما قضاوت خواهد کرد ، امیدواریم کسانی در هیات اجرایی برای خوشحال کردن و پیروزی یک شخص ، قیامت خود را نسوزانده باشند!!!


 
Skill
50%

یک نظر

  1. سلام
    به نظر می‌رسد علیرقم دلخوشی آقای ابراهیمی از این قضیه، این موضوع زیاد هم به نفع ایشان نباشد چونکه این موضوع حداکثر می‌تواند انتخابات را دو مرحله‌ای کند و با حضور آقایان رستمیان و محمدی از دلفان و آقای ابراهیمی از الشتر در انتخابات ، هیچکدام نمی‌توانند در دور اول نصف آرا را اخذ کنند و انتخابات در نهایت به دور دوم کشیده شود که با این شرایط هم بخت ابراهیمی در صورتی که در مقابل هر کاندیدایی قرار گیرد بسیار شکننده خواهد بود.
    معتقدم در نهایت برنده این ماراتن ابراهیمی نخواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *