یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

روند کُند بازسازی پل عابر پیاده خیابان ساحلی جهادگران و پاسداران در نورآباد سبب اعتراض شهروندان شد+تصاویر

شهردار نورآباد حدود یک ماه پیش (۱۵ فروردین ماه) قول داد ۴۰ روزه کار ساخت مجدد این پل ارتباطی را به اتمام برساند اما ظاهرأ با این کندی ما می بینیم وعده چهل روزه محقق نخواهد شد…


نسیـــم دلفـان – در پی بارش های سیلابی اخیر و فرسایش پی دیواره رودخانه گنجینه شهر نورآباد ، قسمتی از دیواره سنگی این رودخانه به همراه پل عابر پیاده آن فرو ریخت.

دکتر ستاری شهردار نورآباد در پی آسیب شدید به ستون های پل عابر پیاده کوی پاسداران که در اواخر دهه ی شصت جهت سهولت در رفت و آمد اهالی منطقه به مرکز شهر بر روی این رودخانه ساخته شده بود دستور داد این پل برداشته شود.

5.jpg

وی ضمن عذرخواهی از مشکلات  به وجود آمده قول مساعد داد در کمتر از ۴۰ روز آینده پل جدید در این محل نصب گردد.

امروز یکی از شهروندان با ارسال تصاویری از روند کُند ساخت این پُل نوشت:

پل عابر پیاده رودخانه گنجینه که در بارش و سیلاب اخیر صدمه دیده و تخریب شد در حال بازسازی است از آنجا که این پل نقش مهمی در دسترسی مردم کوی پاسداران به مرکز شهر را ایفا میکند لذا تسریع در بازسازی آن را میطلبد اما روند کند بازسازی این پل موجب ناراحتی و دلخوری و البته گلایه ما و سایر اهالی از مسئولین مربوطه شده است.

photo_2016-04-30_23-32-05.jpg

photo_2016-04-30_23-32-12.jpg

وی در ادامه نوشت:

شهردار نورآباد حدود یک ماه پیش (۱۵ فروردین ماه) قول داد ۴۰ روزه کار ساخت مجدد این پل ارتباطی را به اتمام برساند اما ظاهرأ با این کندی ما می بینیم وعده چهل روزه محقق نخواهد شد.


» گفتگوی کوتاه و شنیدنی نسیم با شورایی های نورآباد در روز شورا/نمره عملکرد شورای شهر از بیست نمره؟


tavajoh.gifتازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.tavajoh.gif

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. علی حسین عباسپور

    سلام امروز ۳۹روز از وعده ۴۰روزه گذشته و پل در روز موعود اجرا شده لطفا تشریف بیارید و افتتاحش کنید.به تمام دست اندرکاران هم خسته نباشید عرض میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.