چهارشنبه , ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

روند اجرایی طرح مسکن مهر نورآباد مورد بررسی قرار گرفت

در بازدید معاون عمرانی استانداری لرستان و مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان روند اجرایی ساخت واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر نورآباد مورد بررسی قرار گرفت…


نسیـــم دلفـان – محمد اصلانی در حاشیه این بازدید به خبرنگار ایرنا گفت: ۱۰۰ واحد از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر تا هفته دولت و ۲۰۰ واحد دیگر نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسند.
وی ، از مجریان طرح مسکن مهر نورآباد خواست اطلاع رسانی لازم راجهت آگاهی متقاضیان برای واریز شدن سهم خود به حساب مسکن مهر نورآباد داشته باشند اظهار داشت : وقتی سهم متقاضی به حساب واریز شد پیمانکاران موظفند در اسرع وقت نسبت به تکمیل واحدهای مسکونی متقاضیان اقدام نمایند.
اصلانی بیان داشت: پیمانکاران طرح موظف شده اند نسبت به افزایش تعداد نیروهای کاری خود جهت تسریع در ساخت واحدهای مسکن مهر نورآباد اقدام نمایند.
به گفته وی، برای تسریع در عملیات ساخت مسکن مهر نور آباد یک مدیر پروژه معرفی می شود تا با نظارت بر طرح ، بصورت هفتگی روند اجرایی آن را به معاونت عمرانی استانداری لرستان گزارش نماید.
فرماندار شهرستان دلفان نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: طرح مسکن مهر نورآباد شامل ۶۴۱ واحد است که تاکنون تنها ۱۸۰ واحد آن تحویل متقاضیان شده است و مابقی آنان هنوز به بهره برداری نرسیده اند.
جعفر طولابی اظهار داشت : با توجه به نیاز ضروری متقاضیان به این واحدها اظهار امیدواری کرد هر چه سریتر این واحدها به بهره برداری برسند.
این مسئول ادامه داد : در شورای مسکن استان به همت استاندار و معاون عمرانی استانداری لرستان تصمیات خوبی اتخاذ شده است که امیدواریم مسئولان اداره کل راه و شهرسازی لرستان نسبت به اجرایی شدن آنان اقدام نماید.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *