یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

روایت سخنگوی دولت از رکوردشکنی دیگر‌ دولت سیزدهم/‌ ۳۱ سفر استانی اعضای هیئت دولت در یک روز

سخنگوی دولت گفت: همه دولتمردان و هیئت وزیران در ۳۱ استان کشور مهمان مردم استان‌های مختلف هستند تا نگاه راهبردی و گفتمانی دولت در تمام نقاط کشور عملی شود.

نسیم دلفان _به گزارش خبرگزاری تسنیم ، علی بهادری جهرمی ظهر امروز در جلسه مشترک شورای اداری و شورای اطلاع‌رسانی لرستان با بیان اینکه برگزاری ۳۱ سفر استانی در عرض یکسال یک رکوردشکنی از سوی دولت مردمی بود، اظهار داشت: امروز نیز رکوردشکنی دیگری از سوی دولت مردمی انجام شد، زیرا ۳۱ سفر استانی در یک روز رخ داد.

وی افزود: همه دولتمردان و هیئت وزیران در ۳۱ استان کشور مهمان مردم استان‌های مختلف هستند تا نگاه راهبردی و گفتمانی دولت که مردمی‌بودن و توجه به بدنه اجتماعی مردم در تمام نقاط کشور است، عملی شود.


سخنگوی دولت عنوان کرد: تمرکز دشمن ما برای ضربه‌زدن به نظام و مردم در حوزه اقتصاد است و خودشان اسم تحریم‌ها را فلج‌کننده گذاشته‌اند.

جهرمی با اشاره به حجم فشارهای دشمن در بعد از انقلاب و تشدید آن در ۱۰ سال اخیر، بیان کرد: روش‌های مختلف در مورد ارتباط هم در این سال آزموده شد و به نتیجه‌ای هم نرسیدیم، چون نشان داده‌اند که دلسوز مردم نیستند.

جهرمی گفت: دشمن وقتی که دید نمی‌تواند مردم مقام سرزمین ایران را از پا درآورد ابزار مکملی به نام رسانه را به‌کار گرفت.

سخنگوی دولت با اشاره به عملیات روانی دشمن و تخریب افکار عمومی تصریح کرد: اینها روش‌هایی است که ایادی شیطان در کنار اقدام نظامی همیشه داشته‌اند و از عملیات‌های رسانه‌ای، تغییر واقعیت و جنگ روانی برای اثربخشی عملیات نظامی استفاده کرده‌اند.

جهرمی اظهار داشت: اقدام جهادی در رفع مسائل اقتصادی، پیشرفت، توسعه اقتصادی و آبادانی کشور و جهاد تبیین باید جزو اقدام ما باشد، زیرا در سال‌های اخیر هم مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *