چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱

روایت سخنگوی دولت از رکوردشکنی دیگر‌ دولت سیزدهم/‌ ۳۱ سفر استانی اعضای هیئت دولت در یک روز

سخنگوی دولت گفت: همه دولتمردان و هیئت وزیران در ۳۱ استان کشور مهمان مردم استان‌های مختلف هستند تا نگاه راهبردی و گفتمانی دولت در تمام نقاط کشور عملی شود.

نسیم دلفان _به گزارش خبرگزاری تسنیم ، علی بهادری جهرمی ظهر امروز در جلسه مشترک شورای اداری و شورای اطلاع‌رسانی لرستان با بیان اینکه برگزاری ۳۱ سفر استانی در عرض یکسال یک رکوردشکنی از سوی دولت مردمی بود، اظهار داشت: امروز نیز رکوردشکنی دیگری از سوی دولت مردمی انجام شد، زیرا ۳۱ سفر استانی در یک روز رخ داد.

وی افزود: همه دولتمردان و هیئت وزیران در ۳۱ استان کشور مهمان مردم استان‌های مختلف هستند تا نگاه راهبردی و گفتمانی دولت که مردمی‌بودن و توجه به بدنه اجتماعی مردم در تمام نقاط کشور است، عملی شود.


سخنگوی دولت عنوان کرد: تمرکز دشمن ما برای ضربه‌زدن به نظام و مردم در حوزه اقتصاد است و خودشان اسم تحریم‌ها را فلج‌کننده گذاشته‌اند.

جهرمی با اشاره به حجم فشارهای دشمن در بعد از انقلاب و تشدید آن در ۱۰ سال اخیر، بیان کرد: روش‌های مختلف در مورد ارتباط هم در این سال آزموده شد و به نتیجه‌ای هم نرسیدیم، چون نشان داده‌اند که دلسوز مردم نیستند.

جهرمی گفت: دشمن وقتی که دید نمی‌تواند مردم مقام سرزمین ایران را از پا درآورد ابزار مکملی به نام رسانه را به‌کار گرفت.

سخنگوی دولت با اشاره به عملیات روانی دشمن و تخریب افکار عمومی تصریح کرد: اینها روش‌هایی است که ایادی شیطان در کنار اقدام نظامی همیشه داشته‌اند و از عملیات‌های رسانه‌ای، تغییر واقعیت و جنگ روانی برای اثربخشی عملیات نظامی استفاده کرده‌اند.

جهرمی اظهار داشت: اقدام جهادی در رفع مسائل اقتصادی، پیشرفت، توسعه اقتصادی و آبادانی کشور و جهاد تبیین باید جزو اقدام ما باشد، زیرا در سال‌های اخیر هم مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.