سه شنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۲

روایت تسنیم از قتل داریوش مهرجویی و همسر جوانش در ویلای شخصی

 

خبرگزاری تسنیم در رابطه با قتل پرحاشیه داریوش مهرجوی فیلم ساز برجسته و معروف ایران نوشت:

ساعت ۲۳ شنبه ۲۲ مهر، کشف جسد داریوش مهرجویی و همسرش از سوی دخترشان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

تیم جنایی به محض ورود با خانه‌ای بهم ریخته مواجه شدند؛ کارآگاهان در ابتدا جسد داریوش مهرجویی را مشاهده کردند که آثار ضربات جسم تیز روی گردن و جسم سخت بر سرش مشهود بود.

از سوی دیگر کارآگاهان جنایی با جسد همسر داریوش مهرجویی مواجه شدند که شواهد نشان می‌داد براثر خفگی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی نیز نشان می‌داد، روی بدن اجساد هیچگونه آثار دفاعی مشهود نیست.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، دختر خانواده ساعت ۲۰ برای انجام کار شخصی از خانه خارج شده و حدودا ساعت ۲۲ به درخواست مادرش برای صرف شام بازگشته اما با اجساد مواجه شده و موضوع را به پلیس گزارش داده است.

با وجود انتشار پست همسر داریوش مهرجویی مبنی بر تهدید شدن وی از سوی فرد ناشناس، شکایتی نزد پلیس یا دستگاه قضایی مطرح نشده بود.

از سوی دیگر برخی از رسانه‌ها مدعی شده بودند سر اجساد بریده شده بودند که دادستان فردیس این موضوع را تکذیب و عنوان کرده که این زن و مرد براثر خفگی، ضربات جسم سخت و جسمی تیز که احتمالا چاقو بوده، به قتل رسیده‌اند.

اجساد داریوش مهرجویی و همسرش برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز ادامه دارد.

چند قطعه طلا از دستان همسر مهرجویی سرقت شده است.


 

» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *