چهارشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

رفع تداخل ۴۲ پلاک از اراضی کشاورزی شهرستان‌های سلسله و دلفان

مدیر امور اراضی استان لرستان از رفع تداخل ۴۲ پلاک از اراضی کشاورزی شهرستان‌های سلسله و دلفان خبر داد.

نسیم دلفان – به گزارش تمدن لر، جلسه‌ رفع تداخلات شهرستان‌های سلسله و دلفان با حضور مدیر امور اراضی استان و تعدادی از مسئولان اداره کل منابع طبیعی و مدیران جهاد کشاورزی، رؤسای ادارات منابع طبیعی و ثبت و اسناد و املاک این دو شهرستان و دیگر اعضا در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سلسه تشکیل شد.

مدیر امور اراضی استان در این جلسه گفت: یکی از اهداف مهم این طرح پایان بخشیدن به دغدغه‌های کشاورزان و سهولت بخشیدن به صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی و بهبود تولیدات کشاورزی است.

 میردریکوند افزود: تاکنون ۲۷ پلاک از مجموع ۲۸۶ پلاک شهرستان سلسله و ۱۵ پلاک از مجموع ۴۸۰ پلاک شهرستان دلفان رفع تداخل شده است.

وی از اعضای کمیسیون رفع تداخل شهرستانهای سلسله و دلفان خواست ظرف ۱۲ روز کاری تمام پلاک‌های مربوطه تعیین تکلیف و جهت تصمیم‌گیری نهایی به مدیریت امور اراضی استان ارسال شود.

 در این جلسه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله گفت: اساس برنامه زمان‌بندی شده، تعیین تکلیف رفع تداخلات و رفع مشکلات کشاورزان در شهرستان خواهد بود.

حقی منصوری ادامه داد: آنچه برای ما اهمیت دارد سرعت بخشیدن به انجام وظایف محوله در جهت اتمام امورات رفع تداخل اراضی زراعی و ملی است که هدف اصلی رسیدن به تعیین حقوق متقابل دولت و مردم و تثبیت مالکیت اشخاص بر مستثنیات و تثبیت مالکیت دولت بر اراضی ملی و کاهش پرونده‌های قضایی در حوزه زمین‌های زراعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *