رفتار عجیب و غیر اخلاقی در نشست خبری رئیس‌جمهور!

مدیر مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب و کارشناس صاحب‌نام حوزه فرهنگ با انتقاد شدید از رفتار شاهانه دستیار ویژه رئیس جمهور، از حسن روحانی خواست که برادر خود را ادب بیاموزد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام محمدرضا زائری روزنامه‌نگار و مدیر مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از رفتار شاهانه حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور انتقاد کرد و از حسن روحانی خواست وی را تأدیب نماید.

این کارشناس مسائل فرهنگی با تأکید بر لزوم برخورد ریشه‌ای با معضلات اجتماعی و اخلاقی نوشت: مفاسد اقتصادی و رفتارهای زشت غیر اخلاقی و بی ادبی، آرام آرام گسترش پیدا می کند و به فتنه‌ها و مصیبت‌های بزرگ می رسند!

اگر جناب آقای روحانی برای عاقبت کار خود اهمیتی قائل است و از آبرویش می ترسد، باید به برادرش تذکر بدهد! لنگ دراز و رفتار شاهانه مال حکومت‌ طاغوت بود که طومارش را مردم انقلابی ۳۷ سال پیش با خون خود در هم پیچیده‌اند!


 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۲ نظر

  1. برو خبر دقیقشو بخون مهندس
    این واسه وقتیه که پاش مشکل داشت

  2. سلام دوست عزیز شما کاسه از آش داغتر نباش خیلی از شخصیتها وبزرگانی دراین همایش حضوردارند وبهتراز شما توان نقد منصفانه وخیر خواهانه دارند واگر از روی دلسوز نقدی دارید مودبانه وبا منش بزرگوارنه مطرح نمایید باسپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.