شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

رسانه های جیره خوار و حامی نماینده برای تطهیر “یحیی ابراهیمی” دست بکار شدند

 

برخی از رسانه های جیره خوار با انتشار کلیپ جدیدی از ابراهیمی وی را از اعتراضات مردم دلفان و حتی استان مبرا دانستند.

در این کلیپ آقای ابراهیمی بدون اینکه از مردم دلفان و لرستان بابت این افتضاحی که برایشان ایجاد کرده عذرخواهی کند اذعان مینماید که آمار بیان شده از سوی وی اشتباه بوده و با تحقیق به عمل آمده تعداد اعدامی های مواد مخدر در دلفان از تعداد انگشتان دست هم کمتر است!!!!

اشتباه آماری در چه حد؟ تعداد کمتر از انگشتان دست در مقابل تعداد دو هزار نفر

این تحقیق را چطور باید بعد از افتضاحی که به بار آمده انجام دهید؟ فقط یک تلفن به دادستانی دلفان میکردید در عرض دو دقیقه آمار دستت می اومد ، چرا چنین مصاحبه ای کرده و چنین جفایی در حق مردم دلفان و لرستان و کُل نظام انجام دادید.

یحیی ابراهیمی در این کلیپ قابل تأمل ، خود را در مسیر نظام و رهبری دانسته و مخالفان و معترضان به این موضوع را ضد رهبری و ضد نظام معرفی کرده و گفته است اینها در حال تشویش اذهان عمومی هستند!!!!

آیا واقعأ ما در حال تشویش اذهان عمومی هستیم؟ ما که از روز اول به دروغ بودن سخنان شما اذعان کرده و معترض شدیم در حال تشویش اذهان عمومی هستیم یا شمایی که امروز میگویی آمارم اشتباه بوده؟ ما ضد نظام هستیم یا شمایی که با سخنان بی اساس خودتان خوراک تمام رسانه های معاند را فراهم کرده و امپراطوری رسانه دنیا را بر علیه نظام به صف کردید؟ ما ضد نظام هستیم و شما در مسیر نظام؟

این نماینده مجلس در بخشی از صحبت های خود میگوید اینهایی که به سخنان من معترض شده اند در حق دلفان جفا کرده اند!!! واقعأ ما جفا کردیم در حق این مردم یا شما که انگ بزرگ و دروغین دوهزار اعدامی را به این شهرستان زدید؟

آقای ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود میگوید نماینده کارش این است که توجه ها را به حوزه خود جلب کند!!!
آقای دکتررررر بعد از چهار سال با اون نبوغی که دارید فقط به این نتیجه رسیدی که با یک آمار دروغین و اتهام بزرگی بعنوان دوهزار اعدامی توجه ها را به دلفان جلب کنی؟ راه دیگه ای به نظرت نرسید؟ اونم بعد از چهار سال و در آستانه تبلیغات انتخاباتی؟؟؟

آقای ابراهیمی خداوکیلی شما و رسانه های تحت امرتان این مردم رو چی فرض کردید؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *