رتبه بندی سایتهای خبری دلفان/میرملاس و یافته پر بیننده ترین پایگاه های خبری لرستان

رتبه بندی سایت آماری الکسا در خصوص پایگاه های خبری شهرستان دلفان…


نسیـــم دلفـان – هیچ سیستم رتبه‌بندی ثابتی در دنیای وب وجود ندارد اما سایت alexa.com ، (الکسا) ، پایگاه آماری قابل اطمینان تری برای رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها از نظر میزان بازدید و محبوبیت می باشد.

بسیاری از کاربران ، برای تخمین بازدید سایت ها و یا جذب تبلیغات از آمارهای این سایت استفاده می کنند. این پایگاه آماری قابلیت رتبه بندی سایت یا وبلاگها را در بین کل سایت های موجود در اینترنت و یا در کشوری که بیشترین بازدیدکنندگان متعلق به آن می باشد را دارد.

بر خلاف تصور اکثر کاربران اینترنتی، تعداد بازدیدکنندگان مرجع معتبری برای رتبه‌بندی آلکسا نیست چرا که در برخی کنتورهای شمارش، امکان دستکاری آمار بازدید وجود دارد. اکثر سایت هایی که آمارهای بازدید خود را بر روی سایت به نمایش می گذارند از کدنویسی تغییر غیر واقعی آمار بهره برده اند این در حالی است که سایت الکسا برای رتبه بندی خود توجه ای به این آمارهای بازدید ندارد و رتبه بندی را بر اساس بازدید واقعی سایت انجام می دهد.

در شهرستان دلفان چند سایت خبری وجود دارد که هر کدام به نوعی سعی دارند اخبار و رویدادهای منطقه را به مخاطبان خود انعکاس دهند. تلاش این رسانه های محلی باعث شده روز به روز این سایت ها جایگاه خود را در بین مردم و مسئولین بهتر از گذشته تثبیت نمایند.

برای اطلاع مخاطبان عزیز دلفانی آمار رتبه بندی الکسا در خصوص سایتهای خبری شهرستان منتشر می گردد.

باید توجه داشت آمار رتبه بندی الکسا برابر بازدیدها هر ۱۲ ساعت یکبار و گاهی ۲۴ ساعت یکبار تغییر می کند و آمار فعلی مربوط به ۱۰ دی ماه سال جاری می باشد.

جدول رتبه بندی کشوری

.jpg
جدول رتبه بندی جهانی
.jpg

شایان ذکر است در حال حاضر برابر رتبه بندی الکسا پر بیننده ترین سایت های خبری استان لرستان از نظر رتبه کشوری سایت میرملاس و در رتبه جهانی سایت یافته می باشد.

توجه : سایت پر مخاطب میرملاس فعلأ توسط دادگستری شهرستان کوهدشت فیلتر شده است ، در کمتر از یکسال گذشته این دومین بار است که میرملاس از دسترس عموم مردم خارج می گردد.

شایان ذکر است نسیم دلفان در جمع پربیننده ترین سایت های خبری استان لرستان رتبه پنجم را دارد.

۱۵ نظر

 1. سلام و سپاس
  از لطف شما و آرزوی موفقیت برای اهالی رسانه استان
  تبریک عرض میکنم

 2. نورآبادی اصل

  سلام
  تبریک میگم نسیم جان انصافأ حقت بهتر از اینه
  واقعأ زحمت میکشی خدا ازت راضی باشه
  راستی سایت لکنا مال کوهدشته نه دلفان از صد خبرش یکیش مال دلفان نیست!

  • علیکم
   همشهری خوبم مدیر سایت لکنا جناب آقای اسماعیلی هستش ، از فرهنگیان و همشهریان دلفانی ماست و اکنون هم در دلفان ساکن است. انشاءالله خبرهای دلفان رو هم بیشتر کار خواهد کرد.

   • جناب محمدی عزیز
    لکنا شاید بنام یک دلفانی باشد اما با مدیریت کوهدشتی ها اداره می شود، خبرهایش بیشتر مربوط به کوهدشت است نه دلفان

 3. سلام. سایت دلفان امروز سایت فعال و خوبی بود که به راستی مشکلات مهمی رو در این شهرستان به کمک سایر رسانه مثل نسیم حل کرد.چرا تعطیلش کردن میشه توضیح بدید در این خصوص؟

  • بنده هم با صحبتهای شما موافقم انصافأ فعال بود
   این سایت در واقع متعلق به یکی از ارگانهای انقلابی شهرستان بود که با مدیریت جناب آقای ایوب دارابی اداره می شد، آقای دارابی به طور قراردادی در این ارگان فعالیت می کرد پس از اتمام مدت قرارداد و استخدام آقای دارابی برای بانک کشاورزی شهرستان این سایت معلق ماند.

   • سلام. به آقای دارابی تبریک میگم که تو بانک کشاورزی قبول شده.از ایشون به خاطر زحماتی که برای شهرستان به خصوص در مورد حل مشکلات اراضی فاز ۳ و ۴ فرهنگیان کشید تشکر می کنم. کاش ایشون همچنان در عرصه رسانه ای فعال میموند و این امر می تونست برای دلفان مظلوم قطعاً مفید باشه. به هر حال امیدوارم در نبود ایشون سایر رسانه های شهرستان به خصوص رسانه شجاع نسیم دلفان جور ایشون رو هم کشیده و فعال تر از قبل باشند.

 4. سلام. مبارکه.واقعا خسه نباشید خیلی زحمت میکشید فقط ای کاش همه ی کامنتارم نمایش بدین….
  راستی ما امروز رفتیم زیارت شهید گمنام ظفرآباد….فهمیدیم بعد عمری یه اتفاق عظیم تو شهر افتاده برا شهید گمنام سنگ قبر و…گذاشته بودن….اصن داشتیم از تعجب….به هر حال خواسم از مسولین تشکر کنم…..
  خدایا این مسولین رو از ما نگیر….

 5. خوندم خیلی خوشحال شدم تبریک نسیم عزیز دلفان

 6. سلام دلفان در رتبه جهانی الکسا از شما جلوتره، چرا گزارش الکی مینویسی

  • دوست گرامی چرا به متن گزارش توجه نمی فرمایید
   پایان گزارش این رو نوشتم
   برای اطلاع مخاطبان عزیز دلفانی آمار رتبه بندی الکسا در خصوص سایتهای خبری شهرستان منتشر می گردد.

   باید توجه داشت آمار رتبه بندی الکسا برابر بازدیدها هر ۱۲ ساعت یکبار و گاهی ۲۴ ساعت یکبار تغییر می کند و آمار فعلی مربوط به ۱۰ دی ماه سال جاری می باشد.
   آمار امروز با فردا فرق دارد بنده خدا

 7. میرملاس رو حیفه که فیلتر میکنن…این سایت رو ازادبخت عکاس خوب استان و داریوش ابراهیمی که هم فیلم سازه هم سردبیر خبر صداوسیما بوده اداره میکنن و دو سرویس هنری و شهداش هم خیلی قویا …امیدوارم زودتر رفع فیلتر بشه

 8. لکنا از کی تا حالا شده سایت دلفانی
  لکنا مال کوهدشتی هاست و ۹۹ درصد اخبارش هیچ ربطی به دلفان نداره

 9. تبریک میگم نسیم جان جدیدأ هم چک کردم رتبه بهتری داری چرا نمی زنی رتبه بندی جدید رو
  ضمنأ حرف آقا صادق در مورد لکنا درسته لکنا هیچ ارتباطی با دلفان نداره

 10. تبریک به همه ی لرستانی های عزیز به خصوص همشهری عزیز دلفانی دمه همتون گرم .هومه باعث افتخارینو دستو نیژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.