سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

برف راه ارتباطی ۱۱۰ روستای دلفان را مسدود کرد

فرماندار دلفان با اشاره به بارش شدید برف در این شهرستان، گفت: در حال حاضر راه ارتباطی ۱۱۰ روستا از مجموع حدود ۵۰۰ روستای شهرستان قطع است.

نسیم دلفان – اصغر قهرمانی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به بارش برف از شب گذشته تاکنون در این شهرستان، اظهار داشت: در حال حاضر راه ارتباطی ۱۱۰ روستا از مجموع حدود ۵۰۰ روستای شهرستان قطع است.

وی با اشاره به باز بودن مسیرهای اصلی شهرستان با تلاش نیروهای راهداری، افزود: با توجه به اینکه اولویت اصلی باز نگه داشتن جاده های اصلی شهرستان است، تمام مسیرهای اصلی نمک پاشی و تیغه زنی شده است و در حال حاضر مشکلی از لحاظ تردد در این مسیرها وجود ندارد.

قهرمانی با اشاره به اینکه روستاهای مسدود شده متعلق به هر سه بخش شهرستان هستند، بیان کرد: با توجه به اینکه بارش برف فعلا در شهرستان ادامه داردبازگشایی مسیرهای فرعی به بعد از قطع بارش برف موکول می شود که با توجه به وضعیت حاکم بر شهرستان پیش بینی می شود تا فردا مسیرهای مسدود شده بازگشایی گردند.

وی با اشاره به تلاش های عوامل انتظامی، نیروهای راهداری و جمعیت هلال احمر از شب گذشته تاکنون در امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف، عنوان کرد: یک دستگاه اتوبوس متعلق به کردستان شب گذشته در مسیر شهرستان از جاده منحرف شد که با تلاش نیروهای انتظامی، راهداری و جمعیت هلال احمر مشکل خاصی برای مسافران این اتوبوس ایجاد نشد و به مسیر خود ادامه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *