شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

راهپیمایی مردم لرستان علیه آشوبگران

مردم شهرهای مختلف لرستان امروز بعد از نماز جمعه در محکومیت هنجارشکنی‌های اخیر و دفاع از آرمان‌های انقلاب راهپیمایی کردند.

نسیم دلفان _ به گزارش تسنیم ، ملت بصیر و ولایی استان لرستان ظهر امروز بار دیگر با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران ۹ دی دیگری آفریدند و با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

مردم استان لرستان اعلام برائت از اغتشاشگران، مزدوران داخلی و دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی نشان دادند که فتنه‌های آن‌ها هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.


شهرستان‌های لرستان ظهر امروز پس از برگزاری نماز جمعه صحنه خروش ملت انقلابی این استان علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان ایران بود.مردم ولایت‌مدار لرستان بار دیگر ثابت کردند که همواره پشتیبان انقلاب‌شان هستند و اهانت به مقدسات، نظام و پرچم جمهوری اسلامی را لحظه‌ای تحمل نخواهند کرد. راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر در خرم‌آباد از مصلای الغدیر این شهرستان آغاز و به‌سمت خیابان انقلاب ادامه داشت.

تخریب اموال عمومی

یکی از شهروندان خرم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: تجمعات غیرقانونی آشوبگران سبب بر هم زدن نظم و آرامش مردم شده است.

وی افزود: افرادی که سعی می‌کنند اموال عمومی را تخریب کنند و بانک‌ها را به آتش بکشند معلوم است اهداف دیگری در سردارند و گرانی و بیکاری را بهانه قرار داده‌اند، بنابراین انتظار داریم با این افراد به‌شدت برخورد شود.

یکی دیگر از شهروندان در راهپیمایی امروز عنوان کرد: آشوبگران با هتک حرمت به قرآن، پرچم و ضربه‌زدن به اموال عمومی تنها دنبال اغتشاش و آشوب هستند؛ درواقع این‌ها افرادی سودجو هستند که می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

وی افزود: کاری با تخریب اموال عمومی و به آتش‌کشیدن سطل زباله و شکستن شیشه‌های بانک درست نمی‌شود و تخریب این اموال به ضرر خود ماست.

این شهروند خرم‌آبادی با بیان اینکه آشوبگری اغتشاشگران باعث ترس و دلهره خانواده‌های ما شده است، عنوان کرد: از مسئولان انتظار داریم با این آشوبگران به‌شدت برخورد کنند و اجازه ندهند امنیت و آرامش شهر به‌وسیله‌ عده‌ای فرصت‌طلب خدشه‌دار شود.

مردم خواستار برخورد با اغتشاشگران شدند

وی خواستار برخورد جدی مسئولان با آشوبگران شد و بیان کرد: ملت ما مردم ولایتمداری هستند که حساب‌شان از این عده قلیل فتنه‌گر که توسط دشمنان اسلام ساماندهی شده‌اند جداست.

این شهروند گفت: از مسئولان نظام انتظار داریم خیلی جدی با افراد فرصت‌طلب برخورد کنند، انقلاب ما ساده به‌دست نیامده است که آن را ساده از دست بدهیم مردم ما تا آخر پای رهبر و انقلاب ایستاده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *