جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیر و تعدادی از کارکنان دامپزشکی شهرستان با فرماندار دلفان

دیدار مدیر و تعدادی از کارکنان دامپزشکی شهرستان با فرماندار دلفان به مناسبت ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی

نسیم دلفان _ در این دیدار که با حضور حاج آقا طهماسبی نماینده ولی فقیه در جهادکشاورزی شهرستان انجام شد در ابتدا حاج آقا طهماسبی به بیان عملکرد دامپزشکی و خدمات رسانی به مناطق روستایی و عشایری در زمینه مبارزه با بیماریهای دامی و بیماریهای مشترک بین انسان و دام پرداختند و همچنبن در خصوص نظارتهای بهداشتی دامپزشکی توضیحاتی ارائه نمودند و سپس علی کریم پور رئیس دامپزشکی شهرستان دلفان ضمن بیان عملکرد دامپزشکی در خصوص راه اندازی مرکز خدمات دامپزشکی بخش خاوه در آینده نزدیک توضیحاتی ارائه نمودند.

در پایان قهرمانی فرماندار شهرستان دلفان ضمن تبریک روز دامپزشکی به مجموعه دامپزشکی شهرستان در زمینه فعالیتهای حرفه دامپزشکی مطالبی ارائه و از فعالیتهای دامپزشکی تقدیر کردند.

فرماندار دلفان در این دیدار اظهار داشت: مجموعه دامپزشکی در سطح روستاها با قشر محروم، ضعیف و عمدتا عشایری زحمت کش سروکار دارند که قطعا خدمات دهی به آنها عبادت است زیرا قشر عشایری در راه اقتصاد مقاومتی و استقلال مقاومتی این مملکت تلاش می کنند.

وی ادامه داد: خدمات به قشر محروم نعمت و سعادتی است که نصیب هرکسی نمیشود، فرصت خدمت در این عرصه قنیمتی ست که شامل حال مجموعه دامپزشکی شده این کار قطعا پاداش اخروی دارد، زیرا مردم ساکن روستاها لایق توجه ویژه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *