جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

دیدار عالی رستمی با وزیر ورزش و جوانان و دریافت قول هایی از وزیر برای تامین اعتبارات ورزشی شهرستانهای سلسله و دلفان

محمود گودرزی : نگاه ویژه ای به استان لرستان مخصوصأ شهرستان های سلسله و دلفان در حوزه ورزش و جوان خواهم داشت…


نسیـــم دلفـان – روز گذشته در حاشیه جلسه فراکسیون زاگرس نشینان مجلس ، نماینده منتخب مردم شریف سلسله و دلفان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

photo_2016-04-18_23-15-30.jpg

در این دیدار که به منظور تامین اعتبارات ورزشی حوزه انتخابیه سلسله و دلفان صورت گرفت ، رستمیان گزارشی از وضعیت نامطلوب سرانه فضاهای ورزشی و کمبود امکانات و اعتبارات در بحث ورزش و جوانان در لرستان مخصوصا شهرستان های سلسله و دلفان به وزیر ورزش و جوانان ارائه داد.

وی خواستار توجه بیشتر به این مناطق در تخصیص اعتبارات و ایجاد سالن های ورزشی ، ساخت استخر شنای بانوان و تکمیل جایگاه تماشاگران زمین فوتبال در این شهرستانها شد.

وزیر ورزش و جوانان نیز ضمن تبریک موفقیت آقای رستمیان در راه یابی شان به مجلس دهم قول داد که در سال جدید نگاه ویژه ای به استان لرستان مخصوصأ شهرستان های سلسله و دلفان در حوزه ورزش و جوان داشته باشند.


 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۶ نظر

 1. کانال لکستان
  لکستان را بهتر بشناسیم
  telegram.me/lakestan1395

 2. مرادحیدری کولیوندازفیروزآباد

  سلام سالی که نکوست ازبهارش پیداست بنده بعنوان کسیکه ارادت ویژه دارم میدانم کارجناب رسمتی حتمی وشدنیست

 3. علی مرادیانی

  زمان اجرای وعده ها رسیده است
  در انتخابات مجلس دلفان وسلسله در دوره دهم ، مردم دلفان از غیر بومی ها به خاطر عمل و رفتار انان به ستوه امده بودند در اقدام مشترک و انقلابی دست به ائتلاف غیر رسمی زدند ومیان نامزدهای دلفانی تنها به عالی رستمیان بود رای دادند تا یک فرد بومی و محرومیت دیده دلفانی را به خانه ملت بفرستند.
  علت این اقدام آنان این بود که نماینده قبلی و روسای ادارات غیربومی دستاوردی برای این شهر مظلوم داشتند!
  رای یکپارچه آنان موجب گردید حیرت همه مردم و ناظران را در پی داشته باشد تا جایی ارای عالی رستمیان رکورد بالاترین رای انتخابات سلسله و دلفان را شکست . ظلم هایی که افراد غیر بومی و غریبه در این شهرستان بوجود آوردند موجب عقب ماندگی این دیار شده بود. روسای غریبه که همواره با مردم برخورد سرد داشتند خود را سر از همه می پنداشتند و گاهی توهین های انان خون همه ی مردم دلفان را جوش میاورد.
  دلفانیان برای رهایی محرومیت که از گذشته به ارث می رسید و روی کارامدن فردی دلفانی و جایگزینی نورابادی ها جایگزین غیر بومی شود . ما انتظار داریم که اقای علی رستمیان به رای دهنده ها خود احترام بگذرد و وعده هایی که او را پیروز انتخابات نمود یعنی بومی گزینی روسای ادارات عملی کنند و دل جوانان زخم خورده این دیار لکستان را شاد کنند. بدون شک رستمیان اگر در مورد عزل غیربومی ها اقدام خاصی نکنند، موجب رویگردانی و نا امیدی مردم میشود که به امید تحقق وعده های ایشان پای صندوق رای امدند .امیدواریم نماینده فعال دیارمان گام های جدی بر عزل غیر بومی را اغاز کنیم . جوانان بیایند که درد و محرومیت و کاستی ها را بهتر از هرکس می دانند ، روسای ادارات را برعهده گیرد تا با یاری عالی و مردم ، دلفان را گلستان کنیم ….

 4. بنده با نظر اقای مرادیانی موافقم . برای نمونه مدیران غیر بومی نا کار امد که قبل از این حتی سابقه کارمندی زیادی هم نداشته یه سر به بنیاد مسکن بزنید و عملکرد سه سال ونیمه ایشان را ببیند و بررسی نمایید که در طول این مدت چه خدمتی به این شهر محروم کرده اند . این شهرستان محروم شده است محل کسب تجربه برای مدیران کم تجربه غیر بومی . امیدوارم با درایت اقای رستمیان از این به بعد شاهد حضور چنین مدیرانی در شهرمان نباشیم اینها اگر دلسوز هستن و میخواهند خدمت کنند در همان شهر خودشون خدمت کنن ما را به خیر اینها امیدی نیست…………… اقای سوری در چشم به هم زدنی چهار سال گذشت در پیشگاه خدا و ملت چه حرفی برای گفتن داری بدا به حالت اگر به امانتی که در دستت بود خیانت کرده باشی به امید موفقیت دلفان و دلفانی

 5. با درود خدمت جناب رستمیان
  بنده شهروندی هستم که به شما رای داده ام و در قبال رای خودم از شما انتظار دارم.
  جناب رستمیان عزیز شما در ادامه راه کار سختی در پیش رو دارید. حتما رویکرد مردم محوری شما و تکیه شما بر آراء فرو دست جامعه و سنت شکنی اتان در پشت کردن به مهره های خود درشت بین و خود برتر بین جامعه دشمنانی را برایتان تراشیده که نوک زهرآگین تیرهای تزویر و نا جوانمردی اشان را به سمت شما نشانه رفته اند.
  تخریب شما حتما در دستور کار قرار خواهد گرفت مخصوصا در فضای مجازی و محاورات شفاهی.
  البته همین رویکرد محروم نوازیتان خوشبختانه دوستان وفاداری را هم برایتان خلق کرده که تعداد دوستانتان از دشمنانتان خیلی خیلی بیشتر است.
  آراء نزدیک به پنجاه هزار نفری شما در ماراتن مجلس دهم گویای این حقیقت است.
  پس ای دوست و ای یاور، سعی کن تلاش کن همچنان که استارت خوبی زدید انصافا.
  ای برادر شما کارت را برای رضای خدا انجام بده ، نه کف و هورای دوستدارانت تو را غره کند و نه طعن و کینه معارضانت

 6. با سلام
  زنده باد اقای رستمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.