پنجشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

دیدار جمعی از فعالان جبهه فرهنگی نیروهای انقلاب با فرماندار جدید دلفان

جمعی از طلاب، فرهنگیان، ایثارگران و پیشکسوتان ، فعالان جبهه فرهنگی نیروهای انقلاب و نمایندگانی از سایر اقشار مختلف با فرماندار جدید دلفان دیدار و گفتگو کردند.

نسیم دلفان – سرپرست فرمانداری دلفان در این دیدار وحدت و همصدایی را رمز موفقیت نیروهای انقلابی در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود: مدیران هم باید میدانی باشند چرا که پشت میزنشینی گرهی از مشکلات مردم باز نمی کند.
مهندس قهرمانی با اشاره به مشکلات مطرح شده در این دیدار اظهار داشت : برای ایجاد اشتغال در دلفان از سرمایه گذاری در بخش های مختلف حمایت ویژه خواهیم کرد.
ایشان با اشاره به مشکلات شهرستان در حوزه کشاورزی و کمبود آب افزود: برای دریافت حق آبه شهرستان از سد معشوره (گاشمار) تلاش خواهیم کرد.

همچنین در این دیدار تعدادی از حاضران به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته که در زیر به گوشه‌ای از صحبت های چند تن آنان اشاره می‌کنیم.
?حجه الاسلام سید محمد علی موسوی امام جماعت مسجد جامع در این دیدار با اشاره به اهمیت انتخاب مدیران و مقابله با سهم خواهی ها گفت: با انتخاب مدیران جهادی، دلسوز و انقلابی توان دولت را در شهرستان مضاعف نمایید.
?شیرعلی شهبازی از آزادگان و پیشکسوتان جهادی نیز با اشاره به ظرفیت نیروهای انقلابی شهرستان جهت کمک به خدمت رسانی مطلوب دولت به مردم گفت: ما در مقابل شما بعنوان یک مدیر انقلابی مسئولیت داریم و شما هم در مقابل مردم این شهر مسئول هستید.
وی با اشاره به انبوه مشکلات شهرستان تببین مواضع و اهداف دولت مردمی برای مردم از نکاتی است که توسط دلسوزان انقلاب مورد توجه است.
?ابراهیم سبزیان از فرهنگیان شهرستان نیز با اشاره به مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف، به مشکلات آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: نیاز به تقویت فرهنگ اسلامی در مدارس جدی است.
وی با اشاره به تفاوت تغییر مدیران با تحول در مدیریت افزود: تحول با روی کار آمدن نیروهای معتقد به گفتمان انقلابی دولت ایجاد خواهد شد.
?ناصر ناصری عضو شورای اسلامی شهر نوراباد هم با تشریح مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف گفت: مردم می خواهند بانیان وضع موجود و عاملان جوشش فقر و محرومیت، بیکاری و اعتیاد و مسببان پدیده زنان کار دوباره قدرت نمایی نکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *