دیدار امام جمعه نورآباد با جمعی از بانوان فعال ارکان صالحین سپاه ناحیه دلفان

حجت الاسلام و المسلمین خانی در جمع ارکان صالحین سپاه ناحیه دلفان و بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی شهرستان طی سخنانی گفت : مشارکت حداکثری مردم کارآمدی نظام را تقویت و دشمنان نظام را ناامید خواهد کرد.

امام جمعه شهرستان دلفان در اهمیت انتخابات آینده ریاست جمهوری و شورای شهر و روستاها و بخش مطرح نمودند :

حضور حداکثری مردم  پای صندوق‌های رأی کارآمدی نظام را افزایش داده وباعث می‌شود،منتخب مردم با پشتوانه قوی از آرا مردمی در احقاق حقوق وخدمت به کشور و مصالح ملت در دنیای امروز وضعیت کشور را در جهان ارتقا دهد.

❕وی با اشاره به ویژگی‌های مدیر تراز انقلاب بیان کردند:

فرد مومن، متعهد، پاک دستی که روحیه امید، نشاط و انقلابی‌گری در او وجود داشته باشد گزینه مناسبی برای حضور درمدیریت کشور است وضروری است که درفضای سالم انتخابات مورد حمایت قرار گیرد.


🔻– القای ناکارآمدی نظام؛ حربه دشمن برای کاهش سطح مشارکت مردم درصحنه های سیاسی کشور است.


🔹امام جمعه شهرستان دراهمیت موضوع انتخابات اشاره نمودند:

سرنوشت‌ساز ترین صحنه سیاسی و اجتماعی کشور انتخابات ریاست جمهوری است که مردم شریف ایران به اهمیت آن آگاه هستند.

ونیاز است چهره‌های تأثیر گذار سیاسی و اجتماعی با حضور درسطوح مختلف جامعه و بهره گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی، اهمیت حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی و شاخص‌های دولت کارآمد و انقلابی را برای مردم تبیین کنند.

❕- درپایان به مسأله انتخابات کشور دوست وبرادر یعنی سوریه اشاره و مشارکت حداکثری و حضور مردمی کشوررا پشتوانه بزرگی برای اوضاع سیاسی سوریه وکانون مقاومت در منطقه مطرح نمودند و موقعیت سوق الجیشی و منطقه ای سوریه رادر راستای جبهه مقاومت و عمق استراتژی ایران مهم برشمردند و بیان کردند سوریه مورد توجه و حمایت ایران انقلابی بوده و خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.