شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

دیدار استاندار لرستان با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص)

استاندار لرستان به منظور پیگیری وضعیت پروژه های در حال اجرا توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در استان با فرمانده این قرارگاه دیدار و گفتگو کرد.

نسیم دلفان _ به گزارش تسنیم ، فرهاد زیویار در جمع خبرنگاران لرستان با اشاره به دیدار با فرمانده قرارگاه خاتم‌الا‌نبیا(ص) و با اشاره به حضور این قرارگاه در تعدادی از پروژه های عمرانی استان و همچنین اهمیت اتمام پروژه‌های در دست احداث این قرارگاه، اظهار داشت: در این دیدار پروژه هایی از قبیل سدهای استان، راه آهن دورود،خرم آباد، اندیمشک، قطعه دوم آزاد راه خرم آباد به اراک، جاده خرم آباد به پلدختر، اجرای تقاطع های غیر هم سطح شهر خرم آباد و بیمارستان نیایش به عنوان پروژه های راهبردی استان مورد بررسی قرار گرفت و بر تسریع در روند ساخت این پروژه ها تاکید شد.

وی با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه راه آهن لرستان، افزود: افزایش تعداد کارگاه های راه آهن لرستان از جمله مواردی است که موجب تسریع در روند کار احداث این پروژه خواهد شد و در همین رابطه مقرر گردید کارگاه های بیشتری با هماهنگی قرارگاه خاتم در محدوده راه آهن لرستان مستقر شود و این مهم بزودی انجام می شود.

زیویار با اشاره به وضعیت سد های استان، عنوان کرد: از دیگر نکات مهم این جلسه پیگیری های لازم در رابطه با رفع مشکلات حوزه اعتبار سد معشوره و سد بختیاری و آبگیری سد تاج امیر بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

استاندار لرستان با اشاره بیمارستان نیایش به عنوان دیگر پروژه مطرح شده در دیدار با سردار هوشی سادات، بیان کرد: تسریع در روند ساخت این بیمارستان مورد تاکید قرار گرفت و تقاطع غیر همسطح خرم آباد نیز با اعلام رئیس قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا( ص ) در دستور کار پیگیری قرار گرفت .

وی گفت: در این دیدار فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء با توجه به بررسی های صورت گرفته، در خصوص هر گونه همکاری برای تکمیل پروژه های مذکور قول مساعد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *