یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

دو کلام حرف حساب با مردم شریف سلسله و دلفان/فردا جولانگاه امید یا نا امیدی؟

مردم بزرگوار سلسله و دلفان! فرصت سوزی های بسیاری باعث شده تا دیار عزیزمان اینگونه از قطار توسعه و پیشرفت عقب بماند ، جواب بچه ها و جوانان امروزمان را چه می دهیم ، بگوییم چرا اینگونه عقب ماندیم ، اگر پرسیدند چرا در انتخاب هایتان بیشتر دقت نکردید ، پاسخمان چیست؟..


نسیـــم دلفـان – فردا سرنوشت چهار سال آینده کشور با اراده ملت مشخص خواهد شد ، مردم شریف شهرستان های محروم سلسله و دلفان نیز فردا از بین کاندیداهای موجود کسی را انتخاب خواهند کرد که تا چهار سال بعنوان نماینده این دو شهرستان در خانه ملت عرض اندام نماید.

مردم این دو خطه محروم بهتر است نگاهی به انتخاب های ادوار گذشته خود داشته باشند ، آیا از انتخاب های خود راضی اند؟ اگر راضی اند همان راه قبلی را بپیمایند و اگر راضی نیستند بهتر است در پارامترهای انتخاب خود تغییر رویه دهند.

نگارنده قصد تحمیل نظر خود بر مردم عزیز را ندارد ، انتخاب آزاد است ، بحث ما انتخاب اصلح است انتخابی که باعث شود ما هم به فلان نماینده خود در مجلس ببالیم ، وقتی نماینده مان در مجلس نطق کرد با افتخار به صحبت هایش گوش کنیم. با افتخار از او در بین سایر شهرستان ها یاد کنیم…

علاوه بر این باید فردی کاردان باشد ، فردی باشد که منافع عمومی شهرستان بیشتر از منافع شخصی افراد برایش مهم باشد ، بتواند با چانه زنی و تأثیر گذاری بر مسئولین دولتی و همچنین کانال های بسیاری که وجود دارد اعتباراتی برای عمران و آبادانی این دو شهرستان دریافت کند ، بتواند سرمایه گذارانی را به این سرزمین سوخته بکشاند ، بتواند طنین انداز فریاد مظلومیت این دیار در تریبون مجلس باشد…

مردم بزرگوار سلسله و دلفان! فرصت سوزی های بسیاری باعث شده تا دیار عزیزمان اینگونه از قطار توسعه و پیشرفت عقب بماند ، امروز دیروز نیست ، به آینده بنگریم روشنی یا تاریکی آینده را من و شما تعیین می کنیم ، جواب بچه ها و جوانان امروزمان را چه می دهیم ، بگوییم چرا اینگونه عقب ماندیم ، اگر پرسیدند چرا در انتخاب هایتان بیشتر دقت نکردید ، پاسخمان چیست؟

کودکان و نونهالان امروز ، جوانان فردای این سرزمین هستند ، تعصب های بیجا و قبیله ای وضعیت مان را به این روز کشانده است ، اکنون علاوه بر قبیله گرایی ، حزب گرایی هم آفت انتخاب هایمان شده است ، این چه تعبیری است که چون فلان کس را جریان و یا حزب تایید کرده پس ما باید به او رأی دهیم؟

 اصولگرایی و اصلاح طلبی در این دو شهرستان محروم چه معنی می دهد؟ خودمان می توانیم با تحقیق و بررسی درست افراد اصلح را تشخیص دهیم ، فردی که به مجلس می رود ضمن کاردانی و بیان قوی باید تابع نظام باشد ، باید ملاک کارش قانون باشد ، ولایت پذیری و ایمان در رفتار و کردارش نمایان باشد…

همه این ها را با تحقیق و بررسی سابقه افراد می شود تشخیص داد ، چرا باید بدون تحقیق فردی را انتخاب کنیم که فلان جریان انتخاب کرده است!

وجود احزاب و گروه های سیاسی بد نیست اما در عرصه های کلان کشور ، نه در انتخاب های مناطقی مانند سلسله و دلفان که حدود چهار دهه از انقلاب می گذرد اما هنوز اندر خم یک کوچه ایم…

مردم بزرگوار سلسله و دلفان! فردا روز انتخاب است ، فردا روز امید است ، فردا روز تغییر است ، فرصت سوزی بس است…

امید که با انتخابی درست و عاقلانه فرد اصلح را راهی خانه ملت کنیم.


 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.