چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دلفان بزرگترین کلنی تولید کننده عسل در کشور است

اصغر قهرمانی روز در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های دهه مبارک فجر ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ، اظهار کرد: اصحاب رسانه در زمینه های مختلف اطلاع رسانی های مفید و ارزشمندی را تا کنون به سمع مردم عزیز شهرستان رسانیده و امیدواریم در این ایام مبارک نیز این روند ادامه داشته باشد چرا که اخبار مهم در این ایام می تواند باعث دلگرمی مردم، تشویق و روحیه مضاعف مسئولین گردد.

وی افزود: برخی از پروژه ها مانند تولیدات گلخانه ای در شهرستان وجود دارد که افتتاح آنها در این ایام باعث امیدواری مردم شهرستان خواهد شد که حتی در سطح استان و کشور هم تأثیر گذار خواهند بود، زیرا دلفان این ظرفیت را دارد و در بحث تولیدات گلخانه ای به قطب محصولات گلخانه ای در کشور برای مصارف داخلی و خارجی تبدیل خواهد شد.

فرماندار دلفان تصریح کرد: همانگونه که هم اکنون دلفان بزرگترین کلنی تولید کننده عسل در کشور است انشالله به بزرگترین قطب تولیدکننده تولیدات گلخانه ای نیز تبدیل خواهد شد و این امر مهم منوط به همت و تلاش همه ی مردم، مسئولین و از جمله اصحاب رسانه دارد و ما نیز با تمام توان از طرح های گلخانه ای حمایت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: همه ی دستگاه ها همکاری و هماهنگی های لازم را جهت افتتاح پروژه های قابل افتتاح را داشته باشند و مدیران حتما حضور فعال در برنامه های فرهنگی در این ایام را نیز داشته باشند.

قهرمانی گفت: امسال در دهه مبارک فجر ۹۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۰۳ میلیارد تومان، ۶۳۵ پروژه اقتصادی با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان و ۱۰۳ پروژه فرهنگی را در شهرستان دلفان داریم که امیدواریم شاهد حضور پرشور و چشمگیر مردم و مسئولین در این مراسمات باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *