شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

دعوت حوزه علمیه برادران شهرستان دلفان جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

دعوت حوزه علمیه برادران شهرستان دلفان از مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان دلفان در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه

«بسم‌الله الرحمن الرحیم»

«…وَذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ ۚ إِنَّ فِی ذَٰلِکَ لَآیَاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ» (ابراهیم۵)

یوم الله سیزدهم آبان ۱۳۵۸یادآور جوانان برومندی است که شجاعانه در راه عقیده انقلابی و به تاسی از فرمایش امام خمینی (ره) طبل رسوایی دولتی مستکبر را به صدا درآوردند.
این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی است که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان خواهی، جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.


بی شک دانش آموزان عزیز انقلابی ما با بصیرت و روشن بینی، پای کار نظام بوده و نقشه های شوم فتنه گران و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم که با کشته سازی و طرح موضوع حجاب و اغتشاشات، دنبال تضعیف نظام اسلامی هستند، را نقش بر آب می کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سیزده آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام(ره) ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز ، از مردم شهید پرور شهرستان دلفان برای شرکت گسترده در راهپیمایی بزرگ سیزده آبان دعوت می نمایم. امیدوارم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه و مسئولانه را به منصه ظهور گذاشتند، این بار نیز با شرکت همه جانبه در راهپیمایی یوم‌الله سیزدهم آبان نقشه های دشمنان را نقش بر آب، و با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کرده و حمایت و همراهی خود را در حفظ امنیت و صیانت از اسلام و انقلاب به دشمنان این مرز و بوم ثابت نمایند.

صیدیان
مدیر مدرسه علمیه بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *