شنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۱

دشمن در اغتشاشات به دنبال کشته‌سازی بود

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه راهبرد دشمن در اغتشاشات، کشته‌سازی و بازی با احساسات مردم و جوانان است، گفت: برخی افراد گول‌خورده با هدف کشتن جوانان مسلحانه به میان تجمعات آمده بودند.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سردار یحیی الهی عصر امروز در اجتماع نیروهای مؤمن، ولایی و انقلابی لرستان که در مصلای الغدیر این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا، شهدای مدافع حرم و مقاومت خاصه سردار سلیمانی و گرامیداشت یاد و خاطره ۶۵۴۶ شهید لرستان این استان برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده‌اند که در جنگ نظامی در برابر نظام جمهوری اسلامی و بیش از ۸۰ میلیون بسیجی تحت فرماندهی معظم کل قوا راه به‌جایی نمی‌برند.

وی با بیان اینکه دشمنان راهبرد خود را تغییر داده‌اند، افزود: راهبردهای آنان بعد از جنگ تحمیلی و فتنه‌های نظامی به‌جایی نرسید و منجر به شکست، آبروریزی و شکستن هیمنه‌شان در منطقه شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به تغییر راهبردهای دشمن، عنوان کرد: یکی از این راهبردها ایجاد تفرقه بود و در سال‌های گذشته رئیس‌جمهور شیطان بزرگ برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی و دین مبین اسلام راهبردی را تعریف کرد.

وی با اشاره به مشت محکم دین مقدس اسلام و پیروان راستین آن به شیطان بزرگ و راهبردهایش، بیان کرد: مهد این دین با وجود ولی امر مسلمین نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

الهی با اشاره به فشار از بیرون و تفرقه از درون و گرفتن حجب و حیا از زنان و غیرت از مردان به‌عنوان راهبرد مهم دشمن، گفت: در این راستا تاکنون دشمن سرمایه‌گذاری و هزینه‌های بسیاری کرده و فتنه‌هایی نیز که برای جمهوری اسلامی طرح‌ریزی کرده بر مبنای همین چهار مؤلفه بوده است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه دشمن انگشت خود را بر روی حجاب و عفت زنان جمهوری اسلامی ایران گذاشته است، تصریح کرد: فتنه‌ای که دشمنان در کشور ایجاد کردند از مدت‌ها قبل پیش‌بینی‌شده بود فقط شاید در موقعیت و زمانش جای بحث بود.

الهی با اشاره به آب به آسیاب دشمن ریختن توسط کسانی که از نان جمهوری اسلامی ارتزاق می‌کردند و به شهرتی رسیده بودند و با همکاری دشمن فتنه‌ای دیگر را بر مردم و نظام تحمیل کردند، اظهار داشت: دشمنی اینان با اصل ولایت است، لذا به‌دنبال فتنه بین دوستداران ولایت و مردم هستند و در این راه یکی از دستگاه‌هایی که از بطن مردم و برای مردم است را مورد هجمه قراردادند.

وی با اشاره به هدف قرار گرفتن سپاه قدس و ارتش مقتدر جمهوری اسلامی، بسیج و مردم در فتنه‌های سابق، افزود: فتنه جدید نیز حول محور تفرقه بین مردم و نیروی انتظامی داشت شکل می‌گرفت و عده‌ای هم کورکورانه همراهی کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با تأکید بر اینکه دشمنان کور خوانده‌اند و در اشتباه هستنند، عنوان کرد: در این استان به لطف اقدامات پیشگیرانه، همدلی و تعامل دستگاه‌ها، حضور انقلابی و خودجوش خود مردم و بصیرت آن‌ها شاهد اغتشاشات و مشکلات آن‌چنانی نبودیم.

وی با بیان اینکه زنان لر عفیفه هستند و حجاب برای آن‌ها بسیار بااهمیت است، بیان کرد: راهبردی که دشمن در پیش‌گرفته در این اغتشاشات، کشته‌سازی و بازی با احساسات مردم و جوانان است.

الهی با بیان اینکه بسیاری از کسانی که در این اغتشاشات کشته شدند بی‌گناه هستند چون فتنه‌گران آنها را کشتند، گفت: در اغتشاشاتی هم که در لرستان داشتیم برخی افراد خام و گول‌خورده با هدف کشتن جوانان مسلحانه به میان اغتشاشات و تجمعات آمده بودند.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که توسط فراجا و نیروهای امنیتی پیگیری شد این بود که کسی با توجه به اغتشاشات لرستان درخواست سلاح برای در اختیار قرار دادن جوانان حاضر در تجمعات برای تیراندازی به مردم و نیروهای امنیتی کرده بود که اکنون دستگیرشده و در اختیار نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به هفته فراجا، عنوان کرد: ما خودمان را سربازان امام عصر(عج) می‌دانیم و در این مسیر شک و یقینی در باورمان نیست؛ ما مردم کشور را امت سید علی می‌دانیم و چنانچه کسانی بخواهند با امنیت مردم بازی کنند جانمان را فدا می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *