جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

دشمن جنگ رسانه و تهاجم فرهنگی به‌ راه انداخته است


فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه دشمن جنگ رسانه و تهاجم فرهنگی به‌راه انداخته است، گفت: دشمنان جنگ با احکام خدا را آغاز کرده‌اند.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سردار یحیی الهی عصر امروز در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره پلیس، رسانه و امنیت، با بیان اینکه دشمن در فتنه اخیر حجاب و عفاف را هدف قرار داده است، اظهار داشت: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت کشور است.

وی با بیان اینکه دشمن جنگ رسانه و تهاجم فرهنگی به‌راه انداخته است، افزود: دشمنان جنگ با احکام خدا را آغاز کرده‌اند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در حوزه رسانه، شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده است، عنوان کرد: اصحاب رسانه رسالت سنگینی را برعهده دارند و حافظان نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه همه ما در برابر خانواده شهدا و ایثارگران مسئول هستیم، بیان کرد: جان‌فشانی مردان انقلاب موجب شد تا در سایه نظام اسلامی در آسایش زندگی کنیم.

الهی با بیان اینکه باید برای حفظ و امنیت بیشتر تلاش کنیم، گفت:‌ مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی وظیفه سنگینی است، زیرا باید در برابر اقشار مختلف پاسخ‌گو باشیم.

وی با بیان اینکه جنگ اخیر باطل است و در این جنگ فرهنگی بیشترین انتظار بر دوش اصحاب رسانه است، افزود: رسالت جهاد تبیین در هرجایی بر دوش همه است و مأموران نیروی انتظامی از عفت و ناموس کشور دفاع می‌کنند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه عده‌ای براساس احساسات علیه عفت ناموس خود شعار می‌دهند، عنوان کرد: نیروی انتظامی همیشه حافظ امنیت مردم و کشور است.

وی با بیان اینکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران نتیجه زحمات اصحاب رسانه در دوران دفاع مقدس و پس‌ از آن در عرصه فرهنگی علیه دشمن است، بیان کرد: در حال حاضر دشمن جنگ رسانه و تهاجم فرهنگی علیه کشور را به راه انداخته است و رسانه‌ها باید در این زمینه هوشیار باشند.

الهی با بیان اینکه دشمنان در فتنه اخیر حجاب و عفاف را مطرح کردند و بسیاری در این راستا احساساتی شدند، گفت: این قول را به مردم استان لرستان خواهیم داد که تحت هیچ شرایطی نگذاریم امنیت مردم خدشه‌دار شود.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: فرزندان مردم در نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه‌های امنیتی و نظامی پای‌کار هستند و از آبرو، امنیت و عفت زنان در جامعه دفاع می‌کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *