جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

دشمن از فضای مجازی برای ضربه به اسلام و ایران استفاده می‌کند

رئیس دانشگاه لرستان گفت: دشمن از بستر فضای مجازی برای ضربه‌ زدن به اسلام و ایران، استفاده می‌کند.

نسیم دلفان _ علی نظری، در جمع کارکنان تأمین اجتماعی و بیمه سلامت خرم‌آباد، اظهار کرد: دشمن در فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به اسلام، ایران و امنیت کشور است.

وی ادامه داد: دشمن در جنگ ترکیبی که علیه ایران به راه انداخته به‌دنبال این است که از راه‌های مختلف برای ضربه زدن به باورهای دینی مردم، امنیت کشور و پیشرفت ایران اسلامی، استفاده کند.

رئیس سازمان بسیج اساتید لرستان تصریح کرد: براساس تعالیم و آموزه‌های قرآنی نباید بسترهایی همچون فضای مجازی به طور کامل در اختیار دشمنان برای ضربه زدن به کشور و ایجاد آشوب و اغتشاش باشد؛ تعالیم قرآنی به ما می‌گوید هرگز و هیچ‌گاه نباید به دشمنان اعتماد کنید.

وی افزود: یکی از موضوعات مهم که بایستی به آن توجه کنیم مفهوم جهاد تبیین است، روشنگری و بصیرت‌افزایی و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نسل نوجوان و جوان از جمله اهداف مهم در این راستاست.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: تاکتیک‌های مختلف جنگ ترکیبی ایجاب می‌کند هوشیاری‌ها، مراقبت‌ها و بصیرت‌افزایی‌ها در سطوح مختلف جامعه، ارتقاء یابد و تقویت شود.

نظری افزود: در جنگ نرم، دشمن به دنبال تضعیف باورهای دینی مردم و آسیب به اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این کار را از طریق فضای مجازی و جنگ رسانه‌ای انجام می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *