دست رد پلیس بر رشوه ۱۳۶ میلیونی در دلفان / ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به مناسبت ایام دهه فجر

فرمانده انتظامی شهرستان دلفان از رد رشوه ۱۳۶ میلیون ریالی ماموران وظیفه شناس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش روابط عمومی پلیس لرستان ، سرهنگ علی نجات کرمی در تشریح این خبر گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در پی دستگیری یک نفر فروشنده مواد مخدر از نوع شیشه و انتقال وی به مقر، برای رهایی از چنگال قانون مبلغ ۱۳۰ میلیون ریال وجه نقد در قالب یک عدد کارت اعتباری به همراه رمز آن و مبلغ ۶ میلیون ریال چک پول به ماموران پیشنهاد داده شد.

وی در ادامه بیان داشت: ماموران وظیفه شناس این فرماندهی ضمن رد این پیشنهاد، مراتب را صورتجلسه و مبلغ ۱۳۶ میلیون ریال همراه متهم تحویل مقام قضایی شد.

ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به مناسبت ایام الله دهه فجر

سرپرست پلیس راهور لرستان از ترخیص وسایل نقلیه توقیف شده به مناسبت ایام الله دهه فجر در استان خبر داد.

سرهنگ منوچهر مرادی گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با توجه به تدابیر سردار فرمانده انتظامی لرستان همه وسایل نقلیه ای که به علت تخلفات رانندگی در پارکینگ های استان توقیف شده اند در روند ترخیص آن ها تسهیل به عمل می آید.

وی با اشاره به اینکه وسایل نقلیه ای که با دستور قضایی توقیف شده اند از این قاعده مستثنی هستند، افزود: این طرح تا پایان بهمن ماه امسال در مراکز ترخیص استان ادامه خواهد داشت.

سرهنگ مرادی اظهار داشت: در ترخیص وسایل نقلیه با تخفیف ۲۰ درصد هزینه پارکینگ در زمینه عدم ارائه بیمه نامه شخص ثالث و احراز مالکیت با هم استانی های مساعدت های لازم به عمل خواهد آمد.

۲ نظر

  1. سربازان فداکار را باید ستود

  2. این مواد فرو ش ها رو باید اعدام کرد بخدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.