جمعه , ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان دلفان

فرمانده انتظامی دلفان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری ۷ خرده فروش مواد مخدر و کشف مقادیری انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان خبر داد.

نسیم دلفان – سرهنگ “نجف علی بارانی”در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در راستای طرح برخورد با فروشندگان مواد مخدر با هدف پیشگیری از گسترش کانون های جرم و در پی کسب اخباری مبنی بر اقدام مجرمانه افرادی در خصوص نگهداری و فروش مواد مخدر در برخی مناطق شهر دلفان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران با اقدامات پلیسی مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی به محل های مورد نظر اعزام و در عملیات هایی ۷ متهم را در این خصوص دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

فرمانده انتظامی دلفان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند خاطر نشان کرد: پلیس با قاطعیت با خرده فروشان و عوامل ایجاد ناامنی در جامعه برخورد می کند و از شهروندان می خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *