شنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
آخرین خبرها

در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی لرستان / فرماندار دلفان مرخصی و ماموریت مدیران شهرستان را لغو کرد

جلسه فوق‌العاده ستاد پیشگیری بحران شهرستان به ریاست فرماندار دلفان و با حضور سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

نسیم دلفان – اصغر قهرمانی در این جلسه گفت: همه مرخصی ها و ماموریت ها از این ساعت لغو هستند و تا پایان این سامانه بارشی هیچ مدیری حق ماموریت و خروج از شهرستان را ندارد.

وی افزود: همه ادارات باید تمام تجهیزات و ماشین آلات خود را در حالت آماده باش قرار دهند و همه عشایر، روستاییان و افرادی که در مسیر سیل احتمالی هستند باید از مسیر خارج و به نقاط امن انتقال داده شوند.

این مسئول اظهار داشت: شهرداری ها موظف هستند همه مسیل ها، جداول و مسیرهای احتمالی سیل را پاکسازی و در آماده باش کامل قرار گیرند.

وی تصریح کرد: کم کاری ما ممکن است باعث تلفات و خسارت های جبران ناپذیری شود لذا هر مدیری که در این خصوص کوتاهی کند عملکرد او قابل بخشش نیست.

فرماندار دلفان خاطر نشان کرد: اداره ورزش و جوانان هیچگونه مجوزی جهت صعود کوهنوردان به ارتفاعات را نباید صادر کند زیرا ممکن است افرادی که به ارتفاعات میروند گرفتار شوند.

وی همچنین گفت: همه تفرجگاه ها و مناطق تفریحی در شهرستان به ویژه منطقه غسلگه و آبگرم تا پایان این سامانه تعطیل می باشند و از ورود افراد به این مکان ها جلوگیری به عمل آید.

قهرمانی در پایان بیان داشت: همه سالن های ورزشی، سوله های هلال احمر، راهداری و آموزش و پرورش آماده اسکان اضطراری احتمالی برای افراد باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *