جمعه , ۴ خرداد ۱۴۰۳

در پی حواشی سفر رونالدو به ایران / کنایه سنگین به سلفی حقارت نمایندگان اصلاح طلب

 

روزنامه شرق: اگر نمایندگان یک ملت برای گرفتن سلفی با موگرینی به آب و آتش بزنند، آیا می‌شود جوانان هیجان‌زده از دیدار رونالدو را نقد و نکوهش کرد؟

این رسانه نوشت:
♦ اگر نمایندگان یک ملت برای گرفتن یک سلفی با موگرینی که در ابعاد شهرت و محبوبیت هرگز به یک هزارمی کریس رونالدو هم نمی‌رسد، به آب و آتش بزنند، آیا می‌شود جوانان هیجان‌زده را نقد و نکوهش کرد که چرا چنین و چنان؟ البته که اگر نقدی هم هست که قطعا هست، دوباره متوجه همین مسئولان ذی‌ربط است که چطور امکان بدیهی یک استقبال ساده را هم رعایت نمی‌کنند تا همه‌چیز اسیر فن «غافلگیری» نشود؟
♦ آیا از قبل نمی‌شد پیش‌بینی چنین استقبالی را کرد؟ اگر نمی‌شد که صددرصد مدیران امر «این کاره» نبوده و نخواهند بود. اگر هم می‌شد، چطور تمهیدات مؤثرتری اندیشیده نشد تا به زعم خودشان این تصاویر نه چندان خوشایند به ثبت نرسد؟ مگر رونالدو فقط در ایران این‌گونه اسیر هجوم و سیل تماشاگر می‌شود؟
♦ او هرجایی در میان کشورهایی مثل ما پا بگذارد، آش و کاسه همین است، ولی چطور می‌شود که در آن کشورها چنین صحنه‌هایی رخ نمی‌دهد و اینجا ثبت در تاریخ می‌شود؟ آیا به غیر از این است که مسئولانش، مسئول هستند، پیش‌بینی می‌کنند و به معنای واقعی، شایستگی مدیریت را دارند؟


 

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *