سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

درگیری پلیس با اشرار مسلح در لرستان و شهادت افسر شجاع انتظامی/ قاتل و تمام اشرار دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان لرستان جزئیات درگیری شب گذشته اشرار با ماموران نیروی انتظامی لرستان را تشریح کرد…

نسیم دلفان – سردار یحیی الهی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در لرستان اظهارداشت: سرگرد رحمان پوردهقان شب گذشته در حین ماموریت و مقابله با اشرار مسلح ناجوانمردانه مورد اصابت گلوله اشرار قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد به شهادت رسید.

وی افزود: شب گذشته ساعت حدود ۲۱ تعدادی از اشرار و ارازل اوباش سطح شهر در منطقه دره گرم خرم‌آباد با یکدیگر درگیر شدند که بلافاصله یک اکیپ گشت نیروی انتظامی در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: متاسفانه اشرار و ارازل اوباش با تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی منجر به مجروح شدن سرگرد پوردهقان از ماموران کلانتری ۱۷ خرم آباد شدند که پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.

وی بیان کرد: بلافاصله پس از حادثه دو نفر از اشرار که مجروح بودن دستگیر و کمتر از ۲ ساعت نیز عامل اصلی شهادت مامور انتظامی که سابقه چند سال شرارت در خرم‌آباد، تهران و کرج را دارد دستگیر و یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف کشف شد.

سردار الهی اظهار داشت: دیگر اشرار مسلح که سه نفر بودند نیز در عملیات بعدی دستگیر و تاکنون یک قبضه سلاح کمری و اسلحه ساچمه زنی از آنان کشف شد

سرگرد شهید رحمان پوردهقان از ماموران نیروی انتظامی استان لرستان ۴۶ سال سن دارد و دارای ۲۶ سال سابقه خدمت و همچنین دارای ۴ فرزند (۲ دختر و ۲ پسر) است.

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت شنبه ۲۷ آذرماه ساعت ۹ صبح از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی استان لرستان واقع در میدان پلیس تا گلزار شهدا شهرستان خرم‌آباد برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *