پنجشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

درخواست سرپرست جدید فرمانداری دلفان برای خودداری از چاپ بنر و پلاکارد تبریک انتصاب/ قدردانی از مردم

“اصغر قهرمانی” سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان با صدور پیامی ضمن تشکر و قدردانی از پیام های پر مهر و محبت مردم از آنها خواست از نصب هرگونه بنر و پلاکارد به مناسبت انتصاب وی خودداری کنند.

متن پیام بدین شرح است:

به نام یگانه هستی بخش نظام آفرینش

محضر مبارک مردم شریف و نجیب شهرستان / باسلام و تحیت

توفیق خدمت به خلق خدا از نعمات عظیم خداوندی و فرصتی است در راه اجرای فرامین الهی که شکرانه آن گام نهادن در مسیر تعالی و پیشرفت مردم نجیب ایران اسلامی است.

از اینکه با مناعت طبع و لطف بی بدیل خویش مراتب محبت و بزرگواری خود را نسبت به انتصاب اینجانب به سمت سرپرستی فرمانداری شهرستان نورآباد بیان داشته اید و به طرق مختلف اعم از حضور در مراسم معارفه،تماس تلفنی،ارسال پیام،این حقیر را مورد لطف و مرحمت خویش قرار داده اید بی نهایت سپاسگزارم.

امید آن دارم تا در سایه توجه و عنایت ذات اقدس الهی،تبادل آرا،اندیشه ها و تجارب شما سروران گرامی بتوانیم در انجام مطلوب وظایف محوله در مسئولیت جدید گامهای موثر و مفیدی برداریم.

ضمناً این همه محبت شما مایه فخر و طیب خاطر این برادر کوچکتان خواهد بود و از کلیه سروران عزیز استدعا دارم که از نصب هرگونه بنر و پلاکارد تبریک خودداری نموده و با همراهی خود در این زمینه در راستای اعتلای فرهنگ دیرپای این شهرستان ما را یاری دهند.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

اردتمند شما خوبان

اصغر قهرمانی / سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *