شنبه , ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

درخواست استاندار ‌از صنایع و بخش خصوصی برای حمایت از ورزش لرستان


استاندار لرستان با بیان اینکه برای رفع مشلات ورزش استان برنامه‌های مدون و بلند‌مدت داشته باشیم، گفت: امیدواریم با حضور بخش خصوصی، صنایع و واحدهای تولیدی در استان ورزش لرستان در تمام رشته‌های ورزشی مورد حمایت قرار گیرند.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فرهاد زیویار صبح امروز در آیین تجلیل از ورزشکاران لرستانی با بیان اینکه استان لرستان ظرفیت‌های بسیاری در ورزش دارد اظهار داشت: افتخارات بزرگی که ورزشکاران لرستانی در میادین مختلف کسب می‌کند شایسته تقدیر و حمایت ویژه مسئولان است.

وی افزود: ورزشکارانی همچون حامد امیری و قاسم‌ نوری‌زاده در میادین مختلف بین‌المللی ورزش با افتخارآفرینی پرچم و نام ایران را در میادین جهانی ورزشی به اهتزاز درآوردند.

استاندار لرستان عنوان کرد: کار بزرگ ورزشکارانی همچون قاسم نوری‌زاده که علیرغم اینکه می‌توانست بهترین مدال را در مسابقات مختلف جهانی کسب کند ولی در برابر ورزشکار رژیم اشغالگر قدس حاضر به مسابقه نشد به تعبیری هیچ نرخ و قیمتی ندارد و این حرکت پهلوانانه شایسته بهترین تقدیرهاست که ان‌شاالله با هماهنگی‌های صورت گرفته انجام می‌شود.

وی بیان کرد: برخی ورزشکاران متاسفانه قهرمانی‌ها را به رقم‌ها و نرخ‌های ناچیز می‌فروشند ولی ورزشکارانی که در برابر ورزشکاران اسرائیلی ورژیم اشغالگر قدس حاضر به مسابقه نمی‌شوند نگین‌های ارزشمندی هستند که نرخ و قیمتی ندارند و باید به بهترین شکل ممکن از این قهرمانان حمایت کنیم.

زیویار گفت: دوران قهرمانی همچون دوران مدیریتی به سرعت برق و باد می‌گذرد ولی آنچه در دوران قهرمانی و مدیریت‌های استانی پایدار می‌ماند منزلت و شخصیت است.

وی با بیان اینکه برای رفع مشلات ورزش استان برنامه‌های مدون و بلند‌مدت داشته باشیم تصریح کرد: امیدواریم با حضور بخش خصوصی، صنایع و واحدهای تولیدی در استان ورزش لرستان در تمام رشته‌های ورزشی مورد حمایت قرار گیرند.

استاندار لرستان با بیان اینکه امکانات دولتی و بخش خصوصی در زمینه ترویج ورزش باید در اختیار عموم ورزشکاران قرار گیرد، خاطرنشان کرد: قهرمانان ملی استان می‌توانند بخشی از سرمایه‌گذاری خود را در لرستان انجام دهند تا نسبت به دیار خود ادای دین کرده باشند که لازم است این موضوع جزء برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان قرار گیرد.

وی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی طبق قانون باید درصدی از اعتبارات خود را به امر ورزش اختصاص دهند و در زمینه ورزش هزینه شود که اگر در سنوات گذشته این موضوع مورد عنایت قرار نگرفته است در این دوره برای ارتقاء سطح ورزش استان هزینه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *