چهارشنبه , ۵ مهر ۱۴۰۲

داماد دلفانی سفر ماه عسل خود را در بیمارستان گذراند

دامادی که به جای سفر ماه عسل راهی بیمارستان شد…


نسیـــم دلفـان – هفته قبل در شهرستان دلفان دامادی بنام م.س ، در حالی که عروسش را به آرایشگاه برده تا آماده مراسم جشن ازدواج نماید بعلت درد شدید خود را به بیمارستان ابن سینا شهر نوراباد رساند و مورد معاینه پزشکان قرار گرفت.

پرشکان پس از معاینه وی دستور دادند تاره داماد بستری شود و گفتند بایستی بلافاصله مورد عمل جراحی قرار گیرد.

اما داماد زیر بار نرفت ، چون مهمانان بسیاری در منزل ساعتها بود به انتظار وی نشسته و از طرفی عروس نیز حدود ۵ ساعت از آماده شدنش در آرایشگاه می گذشت و بایستی او را به منزل میرساند ، لذا داماد تن به توصیه پزشکان و همچنین اصرارهای خانواده اش نداد و با رضایت شخصی بیمارستان را ترک کرده و راهی آرایشگاه عروس شد.

در آنجا با چهره اخم کرده عروس مواجه شد ، که البته این اخم عروس خانم بعد از متوجه شدن اوج وخامت موضوع تبدیل به دریای از نگرانی گردید…

خلاصه پس از ساعتها انتظار ، داماد پردرد که دست عروسش را گرفته بود و از طرف دیگر خودش نیز دستش را به همراهانش داده بود وارد منزل گردید ، ولی از درد به خود می پیچید و به سختی آن لحظات شاد را می گذراند ، مردم پای کوبان و کف زنان ، اما داماد تنها چیزی که در ذهنش می گذشت عاقبت موضوع بود و اینکه نکند عروس یکروزه بیوه شود.

وی که قرار بود همان شب عروسی راهی ماه عسل شود ناچارأ سفر شیرین و جشن عروسی اش را رها کرد و با تأکید خانواده مجددأ خود را به بیمارستان رساند ، و در آنجا بدون فوت وقت مورد عمل جراحی قرار گرفت ، درد این داماد جوان آپاندیس بود و اگر دیرتر خود را به بیمارستان میرساند احتمالأ سفر طولانی آخرت را در پیش می گرفت.

پزشکان و تمامی اقوام و فامیل ، آقای م.س ، را داماد خوش شانس نامیدند چون اگر طبق برنامه سفر ماه عسل را در پیش می گرفت و در بین راه به چنین دردی گرفتار می شد معلوم نبود چه عاقبتی در انتظارش می بود.

…………………

درج خبر : رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *