یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۲

داعشی های وطنی ، مسجد امام هادی خرم آباد را به آتش کشیدند


نیمه های شب گذشته اولاد سقیفه بنی ساعده یکبار دیگر اعلام وجود کردند و در ایام فاطمیه با کوکتل مولتوف به جان مسجد امام هادی خرم آباد افتادند.

سالهاست مسجد امام هادی(ع)، کانون برپایی مجالس معنوی در منطقه کیو است و مجموعه جهادی غوث الفقرای این مسجد، یکی از گروه های فعال فقر زدایی و کمک و دستگیری از نیازمندان خرم آباد است.

متاسفانه در این بی حرمتی شبانه، پرچم های عزای حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها در آتش کینه و خشم جماعت حرامی سوخت و یکبار دیگر اثبات شد همچنان که آرمان فاطمی زنده است، دوستی جریان سقیفه هم امتداد دارد و مرز و فصل ایمان و کفر هر روز پر رنگ تر از گذشته است.

یکی از جوانان مسجد امام هادی در مورد این اتفاق اظهار داشت: دیشب ساعت ۲ بامداد، مروجان بی ناموسی و فحاشی از طریقه پنجره چند کوکتل به درون مسجد پرتاب می کنند که متاسفانه پرچم های عزای فاطمیه و منبر و تعدادی از فرش ها در آتش کینه حرامی ها می سوزد

وی در مورد دلیل این حمله افزود: این مسجد جایگاه خاصی در بین عوام و خواص منطقه دارد و قرار است چند روز دیگر چند جلسه بزرگ با حضور سخنرانان کشوری در اینجا برگزار شود و اطلاع رسانی هم انجام شده که این مسئله حسادت و خشم جنبش فحشا را در پی داشته است.

وی خاطر نشان کرد: با وجود اینکه ۲۴۰ میلیون تومان خسارت به مسجد وارد شده به لطف حضرت زهرا سلام الله و به کوری چشم منافقان برنامه های آتی مسجد با قدرت بیش از پیش ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *