شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

دادستان نهاوند حادثه قتل دو نفر در این شهرستان را تشریح کرد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند، گفت: اختلاف خانوادگی انگیزه ی قاتل برای قتل دو نفر از اقوامش بوده است و و قوع این حادثه هیچ ارتباطی به مواد مخدر نداشته است.

نسیم دلفان – عباس آزادبخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: وقوع درگیری شخصی ۳۲ ساله با سلاح گرم موجب کشته شدن دو نفر در دو منطقه ی مختلف شهر نهاوند شد، عملیات ویژه و تخصصی پلیس نهاوند با سرعت برای دستگیری قاتل آغاز می شود.

وی گفت: قاتل پس از ارتکاب قتل، سریعا با خودروی یکی از مقتولین به سمت جاده ی بروجرد متواری می شود و عملیات تخصصی پلیس هم برای دستگیری مجرم تا روستای کهکدان بخش سامن ملایر ادامه پیدا می کند.

این مسئول قضایی افزود: در این مکان متهم پس از رها کردن خودرو اقدام به فرار می کند، اما در نهایت توسط پلیس نهاوند دستگیر می شود.

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند، بیان کرد: پس از تحقیق کامل از قاتل مشخص شد، انگیزه ی قتل اختلاف خانوادگی احدی از مقتولین بوده است و هیچ ارتباطی به مواد مخدر نداشته است.

وی با بیان اینکه عملیات دستگیری قاتل در کمتر از ۳ ساعت توسط پلیس نهاوند نشان از اقتدار و سرعت عمل پلیس در برخورد با مجرمین دارد افزود: در کوتاه ترین زمان حکم مقتضی این پرونده صادر می شود.

آزادبخت در پایان ضمن هشدار به مخلین نظم و امنیت در نهاوند افزود: همان طور که قبلا اعلام شده است و چندین نفر هم تبعید شده اند، چنانچه فردی کوچکترین تعرض و بی نظمی انجام دهد که موجب برهم زدن نظم و امنیت مردم و قانون شکنی شود، با قدرت با آن برخورد و به اشد مجازات محکوم می شود.
درضمن یکی از مقتولین رزمنده جانباز و در دفاع از برادر زاده خود #جهاد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *