یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین خبرها

خط و نشان دادستان جدید دلفان برای هنجارشکنان / بساط شان را برچیده خواهیم کرد

 

آزادپور: بساط هنجارشکنان در شهرستان دلفان با حمایت قاطع دستگاه قضا از نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین اطلاعاتی و امنیتی پرچیده خواهد شد.

خبر دادستان جدید دلفان در اولین روز کاری خود / کشف ۳۵ قبضه سلاح ، ۵۳۲ عدد فشنگ و دستگیری ۵ نفر

در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با فروشندگان سلاح و مواد مخدر و همچنین مالخران با صدور دستورات مقتضی و اجرای قاطع طرح با همکاری اداره اطلاعات و پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان دلفان تعداد ۳۵ قبضه انواع مختلف سلاح جنگی و شکاری و ۵۳۲ عدد فشنگ از انواع مختلف کشف و ضبط گردید.

یونس آزادپور با اعلام این خبر گفت: در این رابطه ۷ نفر از متهمین سابقه دار دستگیر و مقدار ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر (سنتی و صنعتی) کشف و همچنین تعداد چهار نفر از خرده فروشان دستگیر و تحویل محاکم قضایی گردیدند.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان در ادامه به اجرای طرح پاکسازی در خصوص بزه سرقت اشاره کرد و افزود : در این زمینه نیز دو نفر از مالخران حرفه ای شهرستان دستگیر و اموال مسروقه در مخفیگاه متهمین کشف و ضبط گردید.

♦ خط و نشان دادستان برای هنجارشکنان

وی ضمن قدردانی از همراهی مردم فهیم شهرستان با دستگاه های نظارتی در راستای برقراری امنیت پایدار در معرفی متهمین سابقه دار و اقدام به موقع و رصد اطلاعاتی و عملیاتی دقیق اداره اطلاعات ؛ پلیس اطلاعات و امنیت و سایر عوامل انتظامی شهرستان گفت: این دادستانی بدون اغماض و قاطعانه با تمامی افرادی که قصد قاچاق یا حمل سلاح و مهمات ، مواد مخدر ، سرقت و قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم را داشته و یا با هرگونه هنجارشکنی موجب بی ثباتی یا ناامنی در شهرستان شوند برخورد قاطع خواهد نمود و با هیچ کس مماشاتی ندارد و چشم پوشی نخواهد داشت .

این مسئول قضایی در پایان بیان داشت: با حمایت قاطع دستگاه قضا از نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین اطلاعاتی و امنیتی در شهرستان، به مردم عزیز اطمینان می دهیم هیچگونه اقدام خلاف قانونی از رصد اطلاعاتی پنهان نخواهد ماند و همانطور که در روز معارفه نیز قول داده ایم در کمتر زمان بساط هرگونه ناهنجاری و هنجازشکی در دلفان پرچیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *