دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

خرید میلیاردی چای در شرکت گاز لرستان

 

رقابت مدیر عامل شرکت گاز لرستان با چای دبش/ارثیه دولت روحانی به دولت رئیسی در شرکت گاز

نسیم دلفان – همشهری لرستان نوشت: شرکت گاز لرستان در سال۱۴۰۲ نزدیک به ۱ میلیارد تومان برای خرید چای و قند هزینه کرده است که مشخص نیست این خرید با چه استدلالی صورت گرفته است چرا که با مقایسه با سایر ادارات و خرید خود شرکت گاز در سال های گذشته به این نکته میرسیم که این خرید نامتعارف است.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان این خرید ۹۰۰ میلیونی را قانونی دانسته و می گوید که این خرید مطابق مقررات انجام شده است . آری اما تمام افراد متخلف با آشنایی با قوانین و سو استفاده از رویه های قانونی کارها و برنامه های زشت خود را انجام می دهند.

اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که مدیر عامل شرکت گاز که از دولت روحانی به دولت رئیسی به ارث رسیده است به ثبات قیمت در این کشور اعتقاد نداشته و با این کار ضمن احتکار باعث بی ثباتی بازار می شود و مهمتر اینکه با اینکار اموال بیت المال را حیف و میل می نماید و به اعتماد عمومی ضربه جبران ناپذیری وارد می کند.

با توجه به اینکه رئیس جمهور محترم بارها اعلام کرده است که مدیران ناکارآمد که اموال بیت المال را حیف و میل می کنند باید برکنار بشوند چرا آقای گودرزی مدیر عامل شرکت گاز لرستان هنوز برکنار نشده است.
در روزهای آتی از حیف و میل بیت المال در گاز لرستان بیشتر خواهیم نوشت

منبع خبر: همشهری لرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *