شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

خریدهای میلیاردی دستمال کاغذی ، مواد شوینده و چای در شرکت گاز لرستان!!!

 

شرکت گاز لرستان یک دستگاه خدمات رسان یا محل احتکار دستمال کاغذی ومواد شوینده ؟ / خرید میلیاردی دستمال کاغذی و مواد شوینده در شرکت گاز لرستان

بعد از رسانه ای شدن خرید میلیاردی چای و قند توسط شرکت گاز لرستان (اینجا / کلیک نمایید) روابط عمومی این اداره کل در جوابیه ای نوشت: فرایند خرید اقلام مصرف سالیانه شامل قند ، چای و مواد شوینده در سال۱۴۰۲ به صورت متمرکز و طی فراینده قانونی صورت گرفته است.

اما با پیگیری های خبرنگار همشهری مشخص شد که هزینه یک میلیاردی فقط برای خرید چای و قند صورت گرفته و مبلغی در همین حدود برای خرید دستمال کاغذی و مواد شوینده هزینه شده است.

در روزهای که خیلی از مردم توان پرداخت قبض گاز خود را ندارند مدیر عامل شرکت گاز لرستان که از مدیران دولت گذشته است برای خرید چای ، قند و مواد شوینده که ضرورتی برای خرید آنها وجود ندارد مبلغی در حدود دو میلیارد تومان هزینه کرده است که مصرف این اقلام برای یک سال سوال برانگیز است.

خواسته مردم از استاندار محترم لرستان این است که با توجه به وضعیت معیشت مردم ، جلوی این ریخت و پاش ها و هزینه های اضافی در ادارات گرفته شود و دلیل عدم تغییر مدیر عامل شرکت گاز لرستان که از دولت گذشته به این دولت به ارث رسیده است را برای مردم شفاف سازی بکند.

منبع خبر: همشهری لرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *