چهارشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

خدمت در بهزیستی لرستان باقیات و صالحات است

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خدمت در بهزیستی استان باقیات و صالحات است.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با مقیمان خانه‌های کودک و نوجوان در خرم‌آباد اظهار کرد: مبنای نیکوکاری و رسیدگی به کار مردم و نیازمندان در اسلام تقوی و پرهیزکاری است.

وی گفت: قرآن مجید در آیه ۲ سوره مائده به کار نیک و خیر اشاره کرده است و و می فرماید در امور نیک و کارهای خیر و تعاون و تقوا همکاری کنید.

نماینده ولی فقیه در لرستان خدمت در بهزیستی را باقیات و صالحات خواند و افزود: بهترین خانه‌ها، خانه‌هایی هستند که کودکان بی‌سرپرست و ایتام در آنها زندگی می‌کنند و خدمت به این بچه‌ها توفیقی الهی است که نصیب افراد شایسته و برگزیده می‌شود.

شاهرخی همچنین در ادامه از تلاش و مساعی مدیرکل، معاونین و مددکاران در بهزیستی استان و شهرستان خرم‌آباد به سبب خدمات شایسته و مطلوب به کودکان و نوجوانان در مراکز شبانه روزی قدردانی کرد.

در ادامه این دیدار، همایون عمودی زاده مدیر کل بهزیستی با تشریح فعالیت‌های سازمان بهزیستی به عنوان تنها مرجع و متولی رسمی سلامت اجتماعی گفت: سـازمان بهزیسـتی بـا ایجاد مراکز شبانه روزی دولتی و غیر دولتی برای کودکانی که به دلائلی به طـور دائـم یـا موقـت از سرپرسـتی موثر و با صلاحیت محرومند، سرپناهی مناسب و امن همراه با خدمات و فعالیت‌های حرفه‌ای در جهت سلامت جسمی، اجتماعی، روانی و شرایط رشد و بالندگی معنوی، اجتماعی و علمی و همچنین خودکفایی را برای آنان فراهم سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *