شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

خبرنگار تسنیم مقام نخست جشنواره پلیس، رسانه و امنیت لرستان را کسب کرد

پگاه دالوند خبرنگار خبرگزاری تسنیم مقام نخست جشنواره پلیس، رسانه و امنیت لرستان را در حوزه جهاد تبیین و روشنگری کسب کرد.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مراسم اختتامیه جشنواره پلیس، رسانه و امنیت استان لرستان ظهر امروز با حضور اهالی رسانه و مسئولان لرستان در سالن شهید آوینی ارشاد خرم‌آباد برگزار شد و «پگاه دالوند» خبرنگار خبرگزاری تسنیم لرستان مقام نخست این جشنواره را در حوزه جهاد تبیین و روشنگری کسب کرد.‌

منصور احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم اظهار داشت: یکی از متفکرین سیاسی جهان غرب سه عامل نفوذ، تخریب و نابود کردن سیستم انتظامی و امنیتی، ناکارآمد کردن سیستم قضایی و ایجاد بحران در حوزه اجتماعی و اقتصادی را عوامل براندازیک نظام ذکر می‌کند.

وی افزود: فتنه اخیر از مدت‌ها قبل از طرف دشمنان برنامه‌ریزی‌شده بود و مأموران انتظامی و امنیتی می‌دانستند که دشمنان امنیت کشور را مورد حمله قرار می‌دهند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان عنوان کرد: امروز جنگ رسانه و فضای مجازی است، دشمنان از مدت‌ها قبل جوانان را هدف‌گذاری کردند، اما موفق نشدند.

وی با بیان اینکه امروز پیکان حمله دشمن سمت کودکان و نوجوانان است، بیان کرد: اصحاب رسانه رسالت دارند که جایگاه پلیس در امنیت اجتماعی را برای مردم روشن کنند و همچنین ترویج، تقویت و تبلیغ نیروی انتظامی را باید در دستور کار قرار بدهند.

احمدی گفت: برجسته‌سازی نقش نیروی انتظامی یکی از مهم‌ترین وظایف اصحاب رسانه است، زیرا حمله به نیروی انتظامی حمله به امنیت و تهدید جایگاه خانواده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *