شنبه , ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

حوزه‌های کودک و نوجوان و خانواده مهم‌ترین هدف دشمنان

قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: حوزه کودک و نوجوان و خانواده مهم‌ترین بخش بوده که دشمن مورد هجمه قرار داده است.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، رضا نیازی سوم بهمن در آیین اختتامیه ‌جشنواره مکتب شهید سلیمانی و رسانه و پویش مردمی جان‌فدا که در سالن شهید حیدریان برگزار شد، اظهار کرد: راه و مکتب سلیمانی چیزی است که انتشار آن به ویژه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که به مکتب ایشان به عنوان یک مکتب شاخص و راهنما اشاره کردند، اهمیت دارد و بر ما واجب است به عنوان یک مسلمان و کسی که در زیر پرچمی زندگی می‌کند که آزادی و آزاد منشی را از قیام امام حسین(ع) گرفته و قطعاً این پرچم را باید به دست صاحب برحقش برسانیم.

وی ادامه داد: بر همه ما لازم است در همه عرصه‌های مختلف حضور داشته باشیم، این پویش‌ها و برنامه‌های فرهنگی تلنگری است که بتوانیم این راه را تدام ببخشیم.

نیازی بیان کرد: چیزی که خلاء آن احساس می‌شود مقداری کمبود آگاهی مخصوصاً در قشر جوان و نوجوان است که نیاز بود اهالی رسانه به شکلی ورود پیدا کنند.

قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: برای تبیین این جایگاه و ارزش باید تمام نیرو و توان خود را بگذاریم و از این ارزش‌ها به شکل مناسبی دفاع کنیم.

وی تصریح کرد: حوزه کودک و نوجوان و خانواده مهم‌ترین بخش است که دشمن مورد هجمه قرار داده است و بر ما لازم است که در این عرصه ورود کنیم و بتوانیم از توانی که داریم با توجه به نگاه و فرمایشات مقام معطم رهبری و روشنگری، آگاهی و بصیرتی که شما دارید استفاده مرده و این پرچم را به دست صاحب اصلی خود برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *