پنجشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

حمله اراذل و اوباش به آمبولانس اورژانس خرم‌آباد

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی لرستان از حمله اراذل و اوباش به آمبولانس اورژانس خرم‌آباد خبر داد.

نسیم دلفان – محسن آدینه‌وند در گفت و گو با خبرنگار مهر از ضرب و شتم پرسنل اورژانس شهرستان خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ استان اعلام شد، که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه در خیابان «ارم» (گلدشت شرقی) اعزام شد.

وی تصریح کرد: پس از اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی، در لحظه انتقال مصدوم، یک دستگاه پژو پارس کنار آمبولانس توقف می‌کند و پنج تا شش نفر با شمشیر که حالت عادی نداشتند از خودرو پیاده شده و متأسفانه در این هنگام با عوامل اورژانس درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند که منجر به جراحت پرسنل و آسیب به آمبولانس می‌شوند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی لرستان، ادامه داد: یک نفر از اراذل و اوباش سوار آمبولانس شده و با سرعت بالا در این مسیر با دو دستگاه خودرو کوییک و ساندرو برخورد می‌کند، که با اقدام به موقع پلیس رو به رو شده و دو نفر از اوباش را دستگیر کردند.

آدینه وند با هشدار به کسانی که به واسطه رفتارهای هنجار شکنانه، منجر به ضرب و شتم پرسنل اورژانس می‌شوند، گفت: هرگونه تعدی به همکاران از مسیرهای قانونی تا تنبیه و مجازات خاطی پیگیری خواهد شد و این سازمان با تمام توان پیگیر احقاق حق همکاران خواهد بود.

Skill
50%
 

» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا کلیک نمایید)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *