چهارشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

حمایت و پشتیبانی از شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ضروری است

استاندار لرستان گفت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر بستری برای مشارکت مردم در احیای این فریضتین واجب است.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، فرهاد زیویار امروز بیستم آذرماه، در سومین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان که با حضور نماینده ولی‌فقیه و اعضای اصلی این ستاد در دفتر امام جمعه خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: شناخت مصادیق معروف و منکر در توسعه و ترویج فرهنگ احیای امر به معروف و نهی از منکر ضروری بوده و باید از تمام ظرفیت‌ها و ابزارهای فرهنگی و تبلیغی در این زمینه استفاده شود.

وی با تأکید بر ضرورت تشکیل تقویت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی، مساجد، هیئت های مذهبی، صنوف …، گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و نهادها با ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

زیویار با اشاره به اینکه ظرفیت‌های خوبی در استان وجود دارد، افزود: معتقدم با همکاری، حمایت و پشتیبانی از شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، بستری برای مشارکت بیشتر اقشار مردم در ترویج و نهادینه سازی امر به معروف و نهی از منکر فراهم می‌شود.

استاندار لرستان بیان کرد: ایجاد روحیه مطالبه‌گری که برگرفته از فرهنگ اسلام و انقلاب است، باید برای همه‌ مردم نهادینه شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌های اجرایی و مجامع و اتحادیه‌های صنفی بر ضرورت فعال کردن این ظرفیت‌ها در راستای ترویج و نهادینه‌سازی فریضتین امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *