شنبه , ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

حمایت همه‌جانبه امام جمعه نورآباد از برنامه واکسیناسون کووید-۱۹

حجت الاسلام و المسلمین یوسف خانی در خطبه های نماز جمعه‌ی این هفته با پشتیبانی و حمایت همه جانبه‌ از برنامه واکسیناسیون کووید-۱۹ در کشور، عموم مردم را به تزریق این واکسن دعوت نمودند.
نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان ؛ امام جمعه نورآباد ضمن اشاره به این موضوع که نباید تحت تاثیر تبلیغات ضد واکسیناسیون در جامعه قرار گرفت عنوان کرد طبق نظر علمای دینی نیز مهمترین راه مقابله با بیماری کرونا، ایمن‌سازی علیه این بیماریست.
حجت‌الاسلام والمسلمین خانی در پایان از نمازگزاران خواست ضمن واکسیناسیون خود و خانواده ؛ عموم مردم و اقوام را به این امر مهم و حیاتی ترغیب کنند.

رئیس بیمارستان ابن سینا نیز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه‌ی این هفته، ضمن دعوتِ اقشار مختلف جامعه به انجام واکسیناسیون علیه کووید-۱۹، عنوان کرد هم اکنون تمامی مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری-روستایی ما در شیفت صبحِ روزهای غیرتعطیل و دو پایگاه تجمیعی سپاه ناحیه دلفان و معراج نیز در دو شیفت صبح و عصر در تمامی روزهای هفته، آماده واکسیناسیون افراد واجد شرایط می باشند.
دکتر محمد سیف در ادامه به خطرات ناشی از عدم واکسیناسیونِ افراد جامعه علیه ویروس کووید-۱۹ و عدم توجه به رعایت دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی اشاره نمود و بیان کرد در صورتی که عموم مردم واکسینه نشده و موازین بهداشتی را رعایت نکنند، ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور و با ورود سویه لامبدا به کشور دچار بحران و خساراتی جبران ناپذیر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *