یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۲

حمایت های مسئولان از احداث کمپ بانوان در دلفان / این کمپ بزودی راه اندازی میشود

کمپ ترک اعتیاد بانوان دلفان که در حال تکمیل است با توجه به ضرورت احداث و بهره بردای ، از طرف خیلی از مسئولان شهرستان و استان مورد حمایت قرار گرفته است.

 

آقای بیژنوند مؤسس این کمپ در این باره گفت:
مدیرکل محترم استان جناب آقای “همایون عمودی زاده” ما را در این راه به خوبی حمایت و یاری نموده و علاوه بر مساعدت های اداری برای دریافت مجوز فعالیت کمپ ، برخی اقلام مورد نیاز را نیز اهداء کردند که جا دارد از این عزیز بزرگوار صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

 

وی همچنین افزود: در سطح شهرستان دلفان نیز باید سپاسگزاری نمایم از فرمانداری محترم شهرستان ، سپاه ناحیه دلفان ، نیروی انتظامی ، ادارات بهزیستی و ورزش و جوانان و همچنین شهرداری محترم که انصافأ از هیچ کمکی برای تسریع در احداث این کمپ دریغ نکردند.

بیزنوند در پایان اظهار امیدواری کرد: بزودی در یک مراسم رسمی این کمپ کاربردی در شهرستان افتتاح خواهد شد و بانوان گرفتار در دام اعتیاد چه در شهرستان دلفان و چه در استان ها و شهرستان های مجاور می توانند از خدمات آن بهره مند گردند.

اصغر قهرمانی فرماندار دلفان که روز گذشته به همراه جمعی از مسئولان شهرستان از روند احداث این کمپ بازدید بعمل آورد در حاشیه این بازدید گفت: باتوجه به نیاز شهرستان، پیگیری های لازم جهت راه اندازی کمپ بانوان در این شهرستان صورت گرفته و دستورات لازم جهت تسریع در این امر صادر شده تا بزودی شاهد راه اندازی این مکان برای بهبود بانوان گرفتار به اعتیاد باشیم.


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *