دوشنبه , ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
آخرین خبرها

حقوق و معوقات کارکنان شهرداری نورآباد به طور کامل پرداخت شد

شهردار نورآباد از بروز شدن حقوق کارکنان این شهرداری خبر داد…

محمد خاص‌امیری در گفتگو با خبرنگار نسیم دلفان گفت: حدود سه ماه پیش که مدیریت شهرداری نورآباد را رسما تحویل گرفتم کارکنان رسمی دو ماه و سایر کارکنان حدود چهار ماه و برخی هم بیشتر حقوق عقب افتاده داشتند.

وی افزود : با وجود تمام مشکلات و بدهی هایی که شهرداری در بخش های مختلف بیمه ، پیمانکاری و امور عمرانی داشت اما با توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی حاکم بر جامعه سعی کردم پرداخت حقوق کارکنان را نیز در کنار سایر امور مدنظر داشته باشم و خداوند رازق را شاکرم که توانستم پیش از پایان سال تمام حقوق معوق کارکنان از رسمی گرفته تا سایرین را پرداخت و بروز نمایم.

شهردار نورآباد ضمن قدردانی از همکاری و هم‌اندیشی اعضاء شورای شهر اظهار داشت: علاوه بر حقوق و دستمزد ، معوقات دیگر مانند عیدی و پاداش کارکنان نیز به طور کامل پرداخت شده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه در استان لرستان اولین شهرداری هستیم که در سال جاری حقوق و عیدی کارکنان را بروز کرده‌ایم گفت : از مردم عزیز شهر نورآباد که همیشه همیار و کمک حال ما بوده‌اند تقاضا دارم شهرداری را در پیشبرد امور عمرانی و همچنین دستمزد کارکنان زحمت‌کش این سازمان با پرداخت به موقع عوارضات و نیز مراقبت از اموال عمومی شهر ، یاری و مساعدت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *