جمعه , ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزدای استان لرستان در نمایشگاه مدرسه همیار طبیعت شهرستان دلفان

نمایشگاه دانش آموزی همیار طبیعت در مدرسه دخترانه شهید کیانوش شهرستان دلفان با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزدای استان لرستان و همراهان برگزار گردید..

نسیم دلفان – در راستای برنامه‌های هدفمند طرح مدرسه همیار طبیعت به منظور فرهنگ‌سازی و آشنایی هر چه بیشتر جامعه به ویژه مخاطبان کودک و نوجوان با اهمیت پاسداشت موهبت های خدادادی، دانش آموزان دبستان همیار طبیعت دخترانه شهید کیانوش شهر نورآباد آثار خود را با موضوع اثرات مثبت زیست محیطی کاشت درختان، آثار مخرب قطع درختان، از بین رفتن پوشش گیاهی و در معرض خطر قرار گرفتن سایر موجودات به واسطه بی‌توجهی به کاشت و نگهداری درختان توسط انسان ها و نقش درختان در زندگی و سلامت تمام موجودات کره زمین، در قالب نمایشگاه نقاشی و اجرای تئاتر به نمایش گذاشتند.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزدای استان لرستان در این نمایشگاه دانش آموزی ضمن تشکر از همراهی اداره آموزش و پرورش و اشاره به برخی کارکردهای مهم منابع طبیعی و نقش بی بدیل و خدمات بی دریغ آن ها، افزود: منابع طبیعی در کشور موهبتی الهی است که باید قدر آن را بدانیم و از هر فرصتی برای ایجاد و گسترش جنگل و فضای سبز استفاده کنیم.

در پایان از تیم آموزشی مدرسه همیار طبیعت دبستان دخترانه شهید کیانوش به سرپرستی خانم کریمی کیا تشکر و با اهدا هدایایی از آثار برتر تقدیر شد.

روابط عمومی و ترویج اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان

.

مطالب مرتبط:

▫️ برگزاری کلاس آموزشی در خصوص کاشت نهال و بذر در دبستان همیار طبیعت دلفان

▫️ انتقاد فرماندار دلفان در جلسه شورای اداری از مدیریت منابع طبیعی استان لرستان

▫️ تمدید قانون کشت زمین‌های منابع طبیعی توسط کشاورزان

▫️ تصاویری از مراسم سیزده بدر در نورآباد دلفان با حضور گشت حفاظتی منابع طبیعی

▫️ سوداگران عرصه های جنگلی و منابع طبیعی در دلفان زیر ذره بین / کشف ۲ تن چوب قاچاق در این شهرستان

▫️ جشن درختکاری در دلفان بمناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *