دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

حجت‌الاسلام خانی: به تاریخ دلفانمان با تمام کمبودها افتخار میکنیم

 

امام جمعه نورآباد دلفان در واکنش به سخنان اخیر و آمار غیر واقعی نماینده مردم در مجلس گفت : کسی که آمار غیر مستند می دهد باید تبعات خلاف آن را بپذیرید و پاسخگو باشند. وی در واکنش دیگری به اظهارات نماینده که رسانه ها و معترضان به سخنانش را ضد رهبری و ضد نظام خوانده بود گفت از از رسانه ها به خاطر رصد مسائل تشکر میکنم.


نسیم دلفان – حجت‌الاسلام خانی در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه مطالبات و ارائه طرح و برنامه مسئولین در هر سطحی باید به شکلی باشد که با دشمن مخرج مشترک پیدا نکند گفت: آتش توپخانه دشمن علیه اعتماد و انگیزه مردم ما خصوصاً در ایام انتخابات فعال است و هرگونه بیان و اقدام و عملی که این روزها به انگیزه مردم ، امید و ایمان و حیثیت مردم آسیب بزند خلاف سیاست های نظام و در راستای اهداف دشمن است.

وی افزود: از قاطعیت سیستم قضائی ، امنیتی و نظارت نسبت به رفتارهای نامتعارف انتخاباتی بی نهایت سپاسگزارم و انتظار مردم جدیت بیشتر در رصد و نتیجه رفتارهای خلاف اخلاق انتخابات است.

خطیب نماز جمعه دلفان در ادامه اظهار داشت: به تاریخ دلفانمان باتمام کمبودها افتخار میکنیم ، کمبودها از جمله محرومیت های خاص در سهم صنعت ، اشتغال… و توسعه نامتوازن اعتبار و بودجه که به خاطر بی کفایتی بعضی از مدیران امروز و گذشته است ، اما با تمام اینها به دلفانی بودن خودمان افتخار میکنیم.

وی همچنین درباره خصوصیات برجسته مردم این شهرستان گفت: مردمی پرافتخار با مفاخر علمی و فقهی با مجتهدانی به مانند مرحوم شیخ فرج الله موموندی کاظمی ها و صدها نخبه تحصیل کرده دانشگاهی و حوزوی و ۲۶۹ شهید گرانقدر و مردمی وفادار به نظام و انقلاب که هیچ رفتاری نمیتواند این ظرفیت فاخر را تحت شعاع قرار دهد.

امام جمعه نورآباد دلفان در بخش دیگری از بیانات خود تصریح کرد: کاندیداها و همه مسئولین ما در بیان مطالبات و آمارها باید با استناد به منابع معتبر گزارش دهند وگرنه باید تبعات خلاف آن را بپذیریند و پاسخگو باشند.

حجت‌الاسلام خانی در ادامه افزود: از رسانه ها به خاطر رصد مسائل تشکر میکنم و خواهش ما و خواسته مردم و نخبگان شهرستان این است که به رقابت سالم انتخابات شهرستان کمک کنند که با تنویر اذهان عمومی و تکیه بر اخلاق انتخاباتی ، بتوانند با یک انتخاب درست خادم وفادار و اصلح و متعهد به منافع ملت و انقلاب را به مجلس بفرستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *