چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳

جوابیه و اصلاحیه یک خبر توسط مسئول مربوطه


خبری چند روز پیش از زبان ریاست محترم کمیته امداد نورآباد منتشر شد که در متن خبر بجای ۲۷ میلیارد ریال ، ۲۷ میلیارد تومان ذکر شده بود و با واکنش مخاطبان مواجه گردید که چنین رقم بالایی چرا فقط بین ۵۴ نفر جهت اشتغال زایی تقسیم شده است این در حالی است که این رقم ریال بوده است و در متن خبر منتشر شده به اشتباه تومان قید شده بود.

ریاست محترم کمیته امداد با ارسال پیامی به پایگاه خبری نسیم دلفان به این شائبه پاسخ داد.

✍🏻 با سلام خدمت مدیریت محترم پایگاه خبری نسیم دلفان که‌ همواره با پیشنهادات، انتقادات سازنده همراه با راهکار در هدایت دستگاه‌های خدمتگزار نقش مهمی را ایفا می‌نمایند.
تقدیر و تشکر دارم از شهروندی که با دقت تمام متن گزارش را مطالعه و نقد نمودند.

در ذیل مطالبی را در پاسخ به ایشان تقدیم میکنم :

۱ – در سال ۱۴۰۰ پرداخت مبلغ ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به ۵۰۰ نفر پرداخت شد ، بانک‌های عامل سطح شهر و سامانه رسمی امداد (bpms) گواه بر این مدعا هستند هرکدام از شهروندان عزیز می‌توانند جهت شفاف سازی از این مسیرها راستی آزمایی کنند.

۲ – در سال ۱۴۰۱ پرداخت مبلغ ۲۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده که به ۵۴ نفر پرداخت شده و اشتباه تایپی که تا حدودی امری طبیعی در نگارش می‌باشد توسط خبرنگار عزیز ، زحمتکش و دلسوز شهرستان به تومان ثبت و منتشر شد که از این بابت بنده عذرخواهی نموده و اصلاح گردید.

۳ – قابل توجه شهروند عزیز، شهرستان دلفان چند ده هزار نفر بیکار دارد با ۵۰۰ فقره وام به مددجویان آنهم با سقف ۵۰ یا ۱۰۰ میلیون تومان بیکاری در این شهرستان ریشه کن نمی‌شود.
اما *آب دریا را گر نتوان کشید هم به قدر تشنگی باید چشید*

۴ – در پایان انتظار می‌رود سال جاری که مزین شده است به “تولید دانش بنیان ، اشتغال آفرین” ما را در جذب اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان جهت اشتغال مددجویان یاری نمایید.
عبدالکریم ریاحی / رییس کمیته امداد نورآباد

باتشکر از پاسخگویی ریاست محترم کمیته امداد


درج خبر : رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *