جوابیه به انتشار یک خبر/جذب نیرو در درمانگاه نورآباد از طریق برگزاری آزمون متمرکز/در آزمون استخدامی امتیاز بومی بودن حتماً مد نظر قرار خواهد گرفت

مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان لرستان در پاسخ به انتشار مطلب درج شده در پایگاه خبری سلام دلفان و همچنین نسیم دلفان جوابیه ای ارسال نموده است…


نسیـــم دلفـان – پیرو درج مطلبی با عنوان کمین غیر بومی ها برای تصرف درمانگاهی که هنوز افتتاح نشده است/تراژدی غم انگیز استخدام بی ضابطه غیر بومی ها در دلفان” در این سایت خبری مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان لرستان جوابیه ای ارسال نموده است که برابر با ماده ۲۳ قانون مطبوعات به شرح ذیل منتشر می گردد.

DSC02106

یکی از اهداف سازمان تامین اجتماعی ایجاد و توسعه مراکز درمانی و بیمارستانی در نقاط محروم کشور می باشد که در این خصوص پروژه عمرانی درمانگاه شهرستان دلفان در دستور کار قرار گرفت و با اتمام پروژه ساختمانی، جهت افتتاح و بهره برداری از مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تقاضای تدوین تشکلیات و مجوز نیروی انسانی و برگزاری آزمون گردید و به استناد ماده ۱۴ آئین نامه استخدامی سازمان تامین اجتماعی، ورود به خدمت افراد در سازمان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش بر اساس ضوابط مصوب هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی انجام می پذیرد، لذا مدیریت درمان استان هیچ گونه دخل و تصرفی در جذب نیروی استخدامی بصورت موردی و خارج از ضوابط ابلاغی ندارد و با توجه به اینکه برگزاری آزمون سازمان تامین اجتماعی بصورت متمرکز کشوری برگزار می شود، درخصوص درمانگاه نورآباد مجوز برگزاری آزمون و جذب نیرو بصورت محلی از سازمان مرکزی هنوز صادر نگردیده است و در آینده با برگزاری آزمون متمرکز و جذب نیرو شاهد به بهره برداری رسیدن درمانگاه خواهیم بود، ضمناً در آزمون امتیاز بومی بودن حتماً مد نظر قرار خواهد گرفت.


مطالب مرتبط:

» سومین وعده مسئولین تامین اجتماعی مبنی بر افتتاح درمانگاه تخصصی دلفان باز هم عملی نشد/هفته دولت هم گذشت!/وعده چهارم کی خواهد بود؟

» مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از مردم دلفان به دلیل طولانی شدن پروسه ساخت درمانگاه این شهر، عذرخواهی کرد

» روایت دردناک/خانواده دختر فلج شده، جلوی ساختمان درمان تأمین اجتماعی چادر زدند! + عکس


 » جوابیه شورای شهر به گزارش انتقادی نسیم دلفان درباره وضعیت نابسامان قبرستان شهر نورآباد

» جوابیه شهرداری نورآباد در خصوص گزارش “کارهای عمرانی! یا کارهایی با عمر آنی”

» جوابیه معاون سابق پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان به نسیم دلفان

۲ نظر

  1. آره میدونیم. آزمون برگزار میکنید ولی به صورت ظاهری و کاملا صوری. بعد هر کسی رو خواستید استخدام میکنید. یعنی برای آبدارچی و نگهبان هم آزمون برگزار میکنید؟؟؟

  2. افرین به دوستمون که گفت برای نگهبان و ابدارچی هم ازمون برگذار میکنند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.